reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Nikt nie rodzi ??? [emoji23][emoji23][emoji23]

Kuzwa spac nie moge :(
Moj chrapie - dupek lol
Kot sie rozpycha w wyrku - pinda lol

Kuba sie wierci i pecherz mi maltretuje - mały dupek lol
 
Myla jednak wojna?? :/

Lei nic już :D
Jak u was? Przechodzi?

Renatka no dał mi hehe ale o sam fakt chodziło hehe

Natasza no płytko bo głębiej się nie da... -_- jak nie położę się odrazu to wypada -_-
Nie lubię tam gmerac hehe a Ty to masz tunel jakiś hehehe :D

Pat jak zwykle na straży nasz doradca od szyjek :D
 
Marela my chyba idziemy łeb w łeb (brzuch w brzuch właściwie) ii tez jeszcze sie nie spieszy! Moze w przyszłym tyg na spokojnie!

Jest sukces bo moge otworzyć buzie hurra! I boli mnie tylko prawa strona (polik i zeby) takze jakby mi lepiej. No kuzwa w koncu.

Do tego pospalam troche! Fakt obudziłam sie z 4 razy na siku i raz sie przebrać bo zlana potem byłam ale i tak po 1,5 tyg niespania jestem zadowolona!! :-D

Cos czuje, ze juz jutro bedzie dobrze i wezmę chatę w obroty :tak:

Mila zdrowka dla młodej!!

Karina co oni Cie tak wszyscy traktują?!

Moj chrapacz sam sue wykopał na kanapę, całe lozko dla mnie!
 
Ostatnia edycja:
Karina poleglam wszystkim sie oberwalo;) Dobrze ze Emily z babcia bo i ja by chyba dolecialo;)

Lei ja za porzadki dzis troche i piatek/sobota

Ja tez czekam do kwietnia. A najlepiej przed samtmi swietami;) ew ze dwa dni po;).

Doli moja ciaza tez inna i tez troche meczaca w porownaniu z pierwsza;) tylko ja mniej schizuje;))))) no ale nie leze bo bym chyba fakt zeswirowala.

Ja odstawilam lutke ze 2 tyg temu ok 36 tyg. Ale jak bralam to tez studnia;) nigdy nie lezalam.
 
Karina ja nie spqlam nic.. mialam ciezka noc. W nocy bol brzucha, wymioty, biegunka..ledwo zyje. Spalam moze troche do 1 w nocy a dalej az do rana. Dzis jade na ktg..ledwo zyje...do tego mi goraco i duszno..

Mila a ja ledwo ledwo ciagne..chyba nie potrzebnie zjadlam wczoraj lazanki..ale mialam ochote i mam. Zaraz sie zbieram i jede na ktg..mysle. wszystko ze wszystko mam przyszykowane..bylo troche roboty..;-)
 
Ja już bym chciała urodzić. Mam naprawdę dość, ale chce wytrzymać jak najdłużej, choć wczoraj jak czytałam marcówki to daty mi się skracają z każdą opowieścią o dzidzi. I tak na początku myślałam o terminie 24.04 a nawet po do 01.05, potem założyłam sobie magiczną datę 15.04, a teraz to wystarczy mi 10.04, byle po świętach.:-D Żebym to ja mogła decydować, ale myślę że w świeta spróbuje mojego P. wykorzystać, wkońcu jak już dzidzia będzie gotowa to pomoże, a jak nie to nie zaszkodzi?
 
nikt nie urodzil ?? ale za to widze ze ciezka nocka nie tylko u mnie
ale przeciez dzisiaj nie pelnia ;)
jak juz zasypialam i odlatywalam to mala czkawke zaczela miec i tym mnie rozbudzila i nie moglam pozniej zasnac :( wrrr
a do tego glupi sen obudzil mnie o 6 rano :( wrrr
do tego wczoraj po wizycie u gina pojechalismy do KFC i po pikantnych skrzydelkach mialam pozniej takie wzdecia ze mnie caly brzuch bolal ://

Myla co tam z rana za wojna ??
 
reklama
Witam sie jak dla mnie bladym switem. Dziecko wstalo o 6 :( jak chodzilam do pracy to o 7:30 czasem go nie moglam dobudzic :(

Marela czas przesuwamy ale do przodu wiec z 6 zrobi sie 7 ;)

U mnie nic ciekawego. Widze ze tu tez cisza...
 
Do góry