reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja rano też się obudziłam jakiś i ból brzucha i pleców masakra... Ale już przeszło. Mala wczoraj po południu spokojna za to na wieczor szał totalny. Ale ja ostatnio tak Zmęczona jestem wieczorem ze zaczęłam mimo to ;) a ina chyba poszła w moje ślady.
Coś się tu uspokoiło z tymi porodami. Chyba już czekamy na kwiecień
 
reklama
Karina, Tabasia używałyscie moze płynu do płukania Sargotan? Chodzi mi o ten bakterio/grzybobójczy bo troche sie poschizowalam, ze tu taka zaraza i zanim przyniesiemy mloda do domu to chce wyprać pościele ręczniki zasłony i dywaniki i wlasnie do płukania dać taki dezynfekujący.
 
Asia jak dzidzia nie gotowa to i przytulankami jej nie wygonisz wiec i nie zaszkodzisz :p chyba że jakiś hardcore włączycie ale no no no !:D

A ciekawe jak tam Kina bo kilka dni temu jakieś skurcze miała i chyba teraz cisza ?

Doli może paluszki masz za krótkie ?:D popros M :p

Myla może Twój chłopiec wyczytal ze można przyspieszyć poród wkur****em i zamiast seksu to to praktykuje ;)

U mnie tez noc nieprzespana ale to nic nowego, najwyraźniej mój organizm się hartuje :p
 
A mnie bolą całe krzyże i brzuch...loooo matko... -_-

Chyba se korek wsadzę...

Pat nie wiem, ale jeszcze 1.5 dnia i koniec także się cieszę :p jak tam kg Grubasie??? :D

Tabasia ja się budzę z automatu o 6 :/ ale w sumie zaraz zmiana czasu.. To będzie 5:/

Myla ale lipa.. Co tym razem?
 
kurna wcielo mi post:/ widzę ze na bb coraz bardziej nerwowa atmosfera:) dziewczyny spokojnie, tyle miesięcy wytrzymalysmy to i te ostatnie dni damy rade:) ja doszłam do wniosku ze dzisiaj zrobię sobie dzień drobnych przyjemności - właśnie zaolejowalam sobie włosy, potem zrobię farbe, henne na brwi i jakaś maseczke. a co! nie będę wyglądać jak zaniedbana baba w ciazy:) wystarczy ze mam już prawie 13 kg na plusie które mnie trochę stresuja;) ja nie wiem co się dzieje - w ciągu miesiąca, jedząc tak samo przywalilam ponad 4 kilo :what::what::what:
 
reklama
Widzę, że u nas wszystkich noce robią się coraz trudniejsze... Moje spojenie rozwali się chyba na kawałeczki niedługo, a do przewrócenia się z boku na bok wynajmę dźwig :-/

Dziś 37t0d, niech się dzieje wola nieba, hulaj dusza, piekła nie ma :-D. Ulzylo mi niesamowicie, mogę rodzić :p.

Napisałam takiego długiego posta z samego rana i mi go wcielo...:-(
 
Do góry