reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
natasza malutki ma juz ladna wage :tak:

Pat pokoik sliczny dla Wojtusia :tak:

Muminek super pokoj;-)

Myla wlasnie doczytalam ze bylas na ip...mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz...i ze jeszcz pare dni pobedziesz w dwupaku :tak:uff dobrze ze wszystko dobrze...

Karina witaj w klubie z mega zgaga....ja ostatnio jem znow ciut mniej, jakos nie wchodzi mi jedzenie....;-)

Aylin bardzo przykro :-(

A ja sie wlasnie zbieram i jade znow na KTG...:tak:a potem do parku na mini sesje ;-)
 
Ostatnia edycja:
Aylin przykro mi...
Nagle zmarl czy chorowal?

Ja ogarniam chate jak glupia. Calutka gore wysprzatalam,lazienki,szafy,kurze...
Teraz mi odkurza gore a ja dol ogarne w miedzy czasie. A na koniec podlogi pomyje i prania 3 do zrobienia.
Pozniej ide z dzieckiem do cyrku bo juz mnie meczy tydzien. Niestety nie cierpie pokazow ze zwierzetami ale pieciolatkowi trudno cos takiego wytlumaczyc :/
No i moge rodzic ;)
 
Grzybowi Hahahahahaha :D

Mój już zapowiedział, że jak nadejdzie ten dzień to będzie szarpał jak reksio szynkę
.....


Spoko, z tabsami gumkami ze spirala może się przełamie hahaha
 
babydust termin mam na 28 marca - jest to sobota, moj ginek ma dyzur akurat:tak:

Tabasia podziwiam twoja energie...ja przy tobie to jestem zombie :D he he :tak:
 
Aylin przykro mi...

Moj wczoraj tez sie za robote wzial, okno umyl, dzis jest w pracy to ja troche porobie moze ;) choc pogoda jakas taka dzis ze spac mi sie chce...
prasowanie mam do zrobienia, zabawki umyc, no i mialam porzadek troche z ciuchami zrobic sobie, bo potem nie bedzie na to czasu pewnie
 
reklama
babydust termin mam na 28 marca - jest to sobota, moj ginek ma dyzur akurat:tak:
ładnie, czyli jednak w moje urodziny :)

Ja ogarniam chate jak glupia. Calutka gore wysprzatalam,lazienki,szafy,kurze...
Teraz mi odkurza gore a ja dol ogarne w miedzy czasie. A na koniec podlogi pomyje i prania 3 do zrobienia.
Pozniej ide z dzieckiem do cyrku bo juz mnie meczy tydzien. Niestety nie cierpie pokazow ze zwierzetami ale pieciolatkowi trudno cos takiego wytlumaczyc :/
No i moge rodzic ;)
o matko, ja od samego czytania się zmęczyłam...
też nie lubię pokazów ze zwierzętami :(

Aylin, bardzo mi przykro :( przytulam...


Ja dziś ledwie z wyra spełzłam :( Chora na maksa :( Majce już lepiej, ja nie do życia. Temometr pokazuje 38,5, ale nie wiem, czy mu wierzyć, gardło zawalone, nos też, oczy załzawione, zanik mięśni, nie mam siły ręki/nogi podnieść :( Jezu, co się ze mną dzieje :( ?

Jak to się liczy te skończone tygodnie ?
Bo w moim szpitalu przyjmują od 37 tygodnia, pytanie, czy skończonego ?

Bo skoro dziś mam 35 tydz. i 4 dzień to ile jeszcze mi zostało, bym mogła w tym szpitalu rodzić ?
Żeby już był ten 37 tydzień ?
31 marca ?
Czy dopiero 7 kwietnia ?
Ratujcie, bo mózg mi nie pracuje :(
Dobrze, że Majka czadu nie daje, tylko się ładnie sama bawi.

Lei, zdrówka, teraz jesteś pod dobrą opieką i odpoczniesz troszkę :)
Ja nie mam z kim Majki zostawić, nawet jakbym chciała do szpitala jechać z tym przeziębieniem :(
 
Do góry