reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hej, ile maluszków masakra a nie zagladalam jeden dzień gratulacje!!!!!...jeszczE sie okaże ze wszystkie marcóweczki przegonimy.

Vesuna bylas juz obejrzeć dom narodzin? Ja dzis idąc na badania zagladalam do pokoi bo były otwarte to SZOK piękne łozeczko dla maluszka, piękne łóżko takie domowe dla rodzącej wszystko takie śliczne jak w hotelu a nie szpitalu. I te wszystkie babeczki położne sa tu mega pomocne same przychodzą interesują sie pomagają naprawdę po tych czytaniach w necie jak to wszystko jest złe nic sie nie sprawdziło. czacie ze mm do wybory posiłki wegetariańskie?

Tym razem jeszcze Was nie nadrobiłam Lenny zjadł wiec zaraz czeka mnie lektura. Sprawozdanie tez zdam, tylko niech sie matka nasza wypowie czy główny wątek zaśmiecać czy w innym
miejscu?
A i nową rzecz przeczytałam o daktylach:) podobno wątrobę jeść przed porodem garściami codziennie bo wpływają na miękkości szyjki, a potem sie ładniej obliczasz wszystko i mleko jest pozywniejsZe zaraz Wam wkleję link.
 
Aylin,
przykro mi :(
Mój dziadek też nie doczekał i zmarł ponad miesiąc temu. A liczyłam, że wytrwa do narodzin prawnuka, bo i tak długo wytrzymał.
 
Lei dobrze ze pojechalas odpocznij sobie tam mam nadzieje ze ci pomoga szybko bo rodzenie z infekcja i po przemeczeniu nie koniecznie fajne :(

Anemone fajnie ze sie odezwalas , u nas nie ma domu narodzin a wielka szkoda bo bym na pewno taki wybrala a nie szpital ;///

Aylin bardzo mi przykro - znowu powiem umarl krol niech zyje krol :( naprawde czesto sie tak zdaza ze jak dziecko ma sie urodzic to odchodzi ktos inny z rodziny jakby mu miejsca ustepowal :( :(

Myla dobrze ze passer ci zdejma we wtorek - bedzie skonczony 36tc wiec mozesz rodzic :)
 
Myla to 24-25.3 jest Twój??;)

Eewel ja chodzę spać przed 21 Oststnio :p

Anemonne ale wypas :) szkoda że nie ma więcej takich miejsc..

Aylin przykro mi :(
 
Aylin bardzo mi przykro :(

Lei korzystaj i odpoczywaj!

Myla to pewnie wtorek/sroda wypijesz Marcelinke :D

Pierwszy dzień wiosny a u nas pogoda do dupy, pada, wieje tak że głowę chce urwać :/
 
reklama
Do góry