reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Aylin strasznie mi przykro...

Ja tu moge cały dzien leżeć..to chore ale trzymam kciuki zeby mnie zostawili na noc..albo zapomnieli o mnie do wieczora! :sorry2:

Muminek ja mieszkam w Berlinie takze tak mało patriotycznie wyrażałam swoją milosc do Niemców ;-)
 
Ostatnia edycja:
Aylin bardzo mi przykro! :(

Lei rozumiem Cię i to doskonale. Miło jak ktoś czasem się Tobą zajmuje, a nie Ty wszystkimi dookoła... ;):p

Myla czasami razem we wtorek powitamy swoje maluchy na świecie:D ja może już w poniedziałek... masakra! Choć wolałabym we wtorek. Ładniejsza data :D:p Jak pomyślę, że za dwa, trzy dni pożegnam się z moim brzuszkiem to łezki mi ciekną:( a z drugiej strony ogromnie się cieszę, że mikołaj juz będzie z nami. Mój K cały czas się śmieje, że wrócimy do domu z malutką Alicją:D ma chłop poczucie humoru jak nic:p najlepsze jest to, że i mi się to dziwne przeczucie udzieliło:eek:

A ja jeszcze dziś gości mam. Ogarnełam cała chatę. Mąż pomógł. ;)
No i moje ciasto - zebra :)
 

Załączniki

  • 1426931447215.jpg
    1426931447215.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 53
Aylin, mój dokładnie dwa lata temu, pierwszy dzień wiosny juz nigdy nie jest taki sam...:-(

Babydust. Coś w tym jest. Kiedy rodziłam się ja, umarł mój pradziadek, jak mój brat, to umarł nasz dziadek. Dwa lata temu rodziła kuzynka, odszedł drugi dziadek. Boję się, na kogo wypadnie teraz...
 
reklama
Do góry