reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Szaj tez właśnie myślę jak delikatnie przekazać żeby nie robili wycieczek do szpitala...moja mama pewnie przyjdzie ale wolalabym żeby teściowa przyszła jak już będę w domu bo nie mam z nią na tyle kontaktu żeby siedzieć w szpitalu po porodzie w koszuli i gadac nie wiem o czym :D ale to juz zostawiam M żeby jej to delikatnie przekazał :p tym bardziej że nie wiem jak się będę czuła po porodzie :p

Czyli w weekend jednak się bawimy ?:D od poniedziałku może znowu ktoś się posypie :p ja juz mam dość, chodze jak zombie bo wstaje do toalety co godzinę w nocy :o czekam na dzien kiedy mały odda mi mój pęcherz...:D
 
reklama
No i chłop sprząta 8-) napisałam mu listę zadań na dziś i robi 8-)

Wymiana pościeli, okna, pranie firan, sprzątanie kuchni gruntowne z każdym zakamarkiem 8-), wypranie gondoli, zakupy butów dla syna, zakupy chemiczne, obiad, spacer z dzieckiem 8-)

Marudził ze ma wolne hehe pośmiałam się...

Jeszcze chce iść na rower i poćwiczyć a o 18 oglądać mecz Hehe 8-)

Może odpuszczę ciasto które bym zjadła od 4 dni... I niech kupi 8-)
 
Ja mam stres bo Adaś od 2h nie daje mi spokoju wszystko mnie boli a on się tak wypina że szok i to wszydtkim czym się da... I nie wiem czy ma faze czy uznać to za nadmierną ruchliwość ?? Masakra :(

Myla to jeszcze będziesz mogla A wymęczyć :p

Ja tez sie tak wczoraj zastanawialam nad ruchami bo strasznie sie rzucala w tym brzuchu :/ Mlody tez sie duzo ruszal ale nue az tak :O

Ale wiecie co? Jak w pierwszej ciazy nie wiedzialam co to skurcz tak teraz moje cialo ewidentnie przygotowuje sie do porodu :)

Muminek babcia niezla :D
 
No popatrz, miła niespodzianka:) gdzie w końcu pojechalas? fajnie ze się Tobą dobrze zajęli - mięsień tez raz taka niespodzianka przydarzyła i to w szpitalu w którym nigdy bym się tego nie spodziewala:) miła polozna, lekarz z poczuciem humoru który nie miał mi za złe ze może trochę panikuje. Nawet powiedział ze mam do tego prawo a on tu jest od tego zeby wyjaśnić wszystkie moje wątpliwości:) szok
 
wy to chyba spać nie możecie. :) jak widze ile czasu tu siedzicie. ;p ja już padłam przed 23 w sumie tak jak zawsze. :-) i teraz nie moge nadążyć z czytaniem bo sie kolejne strony pojawiają. ;p
 
reklama
Do góry