reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ale do szpitala gdzie? Na pogotowie czy co? Na laryngologie/ginekologię?

Wiecie, ze ja nawet nie mam tu lekarza zwykłego...bo nie chorowałam jeszcze i nie był mi potrzebny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez od 6 nie śpię. I 5 razy w nocy wycieczka do wc. Juz jestem zmęczona a dzis intensywny dzień.

Muminek powiedz babci ze 4.04. A co, niech sie cieszy :)

Myla nie urodzi dzis. We dwie z Doli będą tak opowiadać, panikować aż się zorientują ze juz tylko one zostały :)


Głowa mnie boli i mam katar. Buuuu
 
Muminek, piękny tekst, nie ma co ;-).

Mnie jeszcze nikt nie zapytał, czy to już, oby tak dalej.

Znając moją rodzinę, to będą wszyscy chcieli zwalić się na odwiedziny do szpitala, macie jakiś delikatny sposób, żeby im to wybić z głowy? Nie chcę nikogo oprócz męża i ewentualnie naszych rodziców... Niestety, w rodzinie panuje przeświadczenie, że jak ktoś jest w szpitalu, to trzeba odwiedzać, najlepiej codziennie po parę godzin :-/
 
Ja tez od 6 nie śpię. I 5 razy w nocy wycieczka do wc. Juz jestem zmęczona a dzis intensywny dzień.

Muminek powiedz babci ze 4.04. A co, niech sie cieszy :)

Myla nie urodzi dzis. We dwie z Doli będą tak opowiadać, panikować aż się zorientują ze juz tylko one zostały :)


Głowa mnie boli i mam katar. Buuuu

Aylin dokładnie to jej powiedziałam, wtedy ona stwierdziła że bardziej by jej pasował 2 dzień swiat:) bo na pierwszy wszyscy by się najedli itd:) a nie ze mój porod by to wszystko skomplikowal:):):
 
Haha to zmarznie :D bo to parę dni :p
Nie robi,boi się przegapic ;)

Hej

Oooo to Myla do wyścigu stanęła :D
Ja już gotowa do startu od 28tyg.czekam na wystrzal

Moja 84 letnia babcia wczoraj zapytała mnie czy mogę jej już podać dokładna datę porodu bo ona niż by chciała wiedzieć. a poza tym to odpowiadałby jej 2 dzień świąt:) hahah dawno się tak nie uśmiałam
Haga dobre!!!
Ale do szpitala gdzie? Na pogotowie czy co? Na laryngologie/ginekologię?
Lei nie robi... Może być ginekologia,dobrze nogi rozszerzysz to i gardziel zobaczy :D

Ja tez od 6 nie śpię. I 5 razy w nocy wycieczka do wc. Juz jestem zmęczona a dzis intensywny dzień.

Muminek powiedz babci ze 4.04. A co, niech sie cieszy :)

Myla nie urodzi dzis. We dwie z Doli będą tak opowiadać, panikować aż się zorientują ze juz tylko one zostały :)


Głowa mnie boli i mam katar. Buuuu
Eee ja to widziałam ze nie urodze. To Arek bardziej miał nadzieje.


Kurde a mnie mimo lekow od nocy znowu męczy ten żołądek :( tragedia
 
Lei na pogotowie / w szpitalu do centrum przyjęć ... Wtedy Cie dalej pokierują tylko wez Mutterpass :)

Ja tez mam problemy z żełądkiem :( i zgaga ... , totalna masakra od paru dni , czuje ze mały sie obniżył i lepiej powietrze dostaje , ale ta zgaga sie gorsza zrobiła ..., najgorzej jak sie przekrecam w wyrku - jak by sie kwas wylewał :(
 
reklama
Asiatipl mi tez sie dzisiejsza data podoba . Moj pierworodny mial na nia termin;) i moja kolezanka jest z dzisiaj. Choc nie ukrywam troche mnie odstraszala bo mialam wrazenie ze mlody jak to dzien wagarowicza bedzie zawsze swietowal na wagarach;).

Lei wez gdzies lec. Nie wiem jak to u Was dziala ale musza gdzies przyjmowac.
 
Do góry