reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja pierdyle ja sie zastanawiam dlaczego wczoraj nie poszłam do lekarza jakiegoś?! :angry: przeciez chyba powinnam antybiotyk wziac czy cos skoro domowe sposoby nie działają...Jejuuu człowiek taki durny, zapomniałam, ze weekend jest :crazy: gdzies isc chorym w sobotę? Karina? Help!
 
Lei koniecznie coś zazyj, żeby dziecko chore nie było i nie ur. Się np. Z wrodzonym zapaleniem płuc..

Kurcze jestem głodna, chce jajecznice a ten mi mówi że za wcześnie, jakie za wcześnie jak ja od 6 nie śpię bo żreć się chce
 
Oj ja też weszłam z rana z myślą, że któraś - coś,:-[ , a tu nic:-\ , chyba ,że się jeszcze nie ujawniła :-D, a tak na poważnie to w fajna data. Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, moja córcia druga ur.21.06 też fajna data :-D, gdybym mogła już rodzić, chciałabym, tak datę :-\
Ale już wiem, że będzie to zaraz po świętach. Do mojego przyjeżdżają: jego brat i szwagier, których praktycznie nie widział od 10lat, trzeba dać im powód do radości, a ja będę miała święty spokój.
 
Ostatnia edycja:
Moja 84 letnia babcia wczoraj zapytała mnie czy mogę jej już podać dokładna datę porodu bo ona niż by chciała wiedzieć. a poza tym to odpowiadałby jej 2 dzień świąt:) hahah dawno się tak nie uśmiałam
 
Ja pierdyle ja sie zastanawiam dlaczego wczoraj nie poszłam do lekarza jakiegoś?! :angry: przeciez chyba powinnam antybiotyk wziac czy cos skoro domowe sposoby nie działają...Jejuuu człowiek taki durny, zapomniałam, ze weekend jest :crazy: gdzies isc chorym w sobotę? Karina? Help!

Lei do szpitala ..
 
reklama
Muminek hahaha dobre :p
Mnie już nie pytają, bo wiedzą że im dłużej tym lepiej..

Asia to widzę że też "cieszysz się " na odwiedziny.. Hehe
 
Do góry