reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja mam stres bo Adaś od 2h nie daje mi spokoju wszystko mnie boli a on się tak wypina że szok i to wszydtkim czym się da... I nie wiem czy ma faze czy uznać to za nadmierną ruchliwość ?? Masakra :(

Myla to jeszcze będziesz mogla A wymęczyć :p
 
będzie syn to i drzewo trzeba posadzić :)

mnie też bolał, ale poleżałam w ciepłej wodzie i przeszło.



Asia, lepiej bym tego nie ujęła ! Po prostu wyciągnęłaś wszystko, co mój robił i czego nie robił jak się mała urodziła.
Pięknie powiedziane.
Jakbym o moim czytała. Każde zdanie dosłownie.


o masz ! SZOK !!! To na pewno facet ??? :eek:

Mój się w ogóle nic nie interesuje małym, Majką z resztą też.
:(

Muminek, śliczne sówki !!!




aj nic nie mów :( moja wczoraj po dupie dostała, bo już nie wytrzymałam nerwowo :(


Do tego ja jestem sama z Majką, pomocy znikąd, nawet chorego chłopa w domu brak :/

:wściekła/y:


uprałaś już 6-9 m. ???
Moje jeszcze w garażu :)

upralam bo chciałam się czymś zająć ale na pewno jeszcze przed użyciem raz będą prane:) nie chciałam brudnych chować do komody a worków nie mam gdzie trzymać:(
 
reklama
Myla biedaku to dobrze ze pojechaliscie, przynajmniej chyba trochę nerwy Ci zeszły:) mi noc minęła nawet spokojnie, dokucza mi tylko durna rwa kulszowa:( przed ciaza dawała mi popalic a teraz to jest masakra - może młoda jest już nisko i to dlatego:/
 
Do góry