reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Lei pieknie to ujelas :-) oby sie nam wszystkim to spelnilo i oby kazda z nas podolala i byla wlasnie nie tylko matka ale i kobieta, partnerka ;-)

zadna sie nie skarzy a potem w srodku nocy tylko napisze ktoras ze juz jest po wszystkim :-D
zobaczymy rano,
ja tez mykam spac
poprasowalam troche i plecy juz bola... trzeba sie klasc dobrej nocy ;-)
 
Lei super słowa a czas pokaże co będzie :)
Jej mój dzień mi brzuch rozrywa :) on tam dzisiaj jakiś taniec chyba odstawia :) albo dziękuje za gotowy kącik ;)

Ja rano przed 10 nie wchodze na forum bo jak któraś urodzi to z wrażenia nie zasne :))
 
Ja po przebojach.

Zaczelam wymiotowac i brzuch twardnial dalej ale nie jakoś boleśnie...no ale arek się uparl zeby pojechać zobaczyć.dzieci zawiezlismy do koleżanki i pojechalismy
Nie rodze. Jestem juz w domu. Mam skurcze ale nie regularne i nie duże. Na wypisie nst mam: oscylacji falującą,czynność skurczową przepowiadajaca.
byli zdruzgotani ze mam jeszcze pessar. Według nich powinnam mieć go sciagnietego na koniec 35 tyg dostalam skierowanie na wyorek do poradni patologii ciąży na zdjęcie pessara. mała nie może nawet się główka zaprzec przez to i dostalam lek na wymioty. Nie wykluczają ze poród się zacznie dziś czy jutro no ale jeszcze nie. I mogę iść w końcu spac
 
reklama
Do góry