reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej dziewczyny,
zazdroszcze wam grilowania, ja po pracujacym weekendzie.

Hej mamamadziurka!!!

Wspolczuje wszystkim tych mdlosci, naprawde.
W pracy jak troche sie meczylam to takie jakby rwanie mialam w brzuchu to normalne? Albo jak sie przeciagam po przebudzeniu,
Jutro chyba wkoncu na badania krwi pojde.

Milej nocy dziewczynki!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Kochane, niestety miałam być kwietniówką jak Wy ale... zostałam mamą Aniołka :-( W czwartek o 6 rano zaczęłam krwawić, zaqczęły się bóle brzucha, pojechałam do szpitala i niestety o 13 miałam zabieg łyżeczkowania :no: Któraś z Was pisała o kropelkach krwi - nie bagatelizujcie tego, u mnie poprzedniego dnia wieczorem też była kropelka a następnego... Serce mi pęka, mam nadzieję, że jeszcze doczekam się drugiego szkrabika. A Wam życzę spokojnych i szczęśliwych ciąż i oczywiście pięknych bobasków :tak:
 
Majowa mamusia przykro mi kochana... wyplacz sie, trzymaj sie.. i jak bedziesz gotowa to podejmuj nowa walke o malenstwo.. na pewno zostaniesz mamusia drugiego szkraba ;-)
 
Majowa Mamusiu ... Bardzo mi przykro :-( , życzę duzo siły do przepracowania tak wielkiej straty ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej

kurna mielibyśmy powazny wypadek
przód, tył i bok przy prędkości 90 km, bo jakiś pendzel stary zmieniał skrajny pas prawy na lewy na krótkim odcinku, ślimaczą prędkością a auta rozpędzone,kuźwa mać i jak ja mam jeździć bez nerwów, tyle sie udenerwowałam, skurczy żołądka dostałam, brzuch boli
posrańcy bo innych słów nie znajduje:angry:

Myla kochana no to łap głos ode mnie ;-)

Lei, musli biedne Wy.. :(

Majowa przykro mi strasznie :* :(
 
Do góry