reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dzień dobry wszystkim,

Doliores spróbuj się uspokoić, nie możemy się tak denerwować. Masakra jak ludzie jezdza:-S

Znalazłam super lekarza na nfz, aż byłam w szoku bo dosyć młody ale widać ze się zna, stara się, ma super podejście. Na ostatniej wizycie wspomniał ze może juz nie mieć przedłużonego kontraktu. A dziś dzwonie się zapisać i oczywiście doktor juz nie pracuje :-( i tak jest zawsze, jeśli ktoś konkretny to się go pozbywają ehh Pójdę prywatnie na usg to wezmę wyniki moich badań, może lekarz zerknie czy wszystko w porządku.

Nowy tydzień w pracy, za dwa tygodnie obrona, nie mam glowy do tego wszystkiego :-)
Jak się obronie idę na tygodniowy urlop :-)
 
reklama
Majowa mamusi, wspolczuje, wiem co przechodzisz (ja straciłam 3 dzieci), jesli szukasz wsparcia to pukaj na forum Promyczek na gazetowym.
Dziewczyny co z tym przeniesionym watkiem brzuszkow, nie mozna sie do niego dostac :( moze mnie ktos dodac, wpisac??
Doliores wspolczuje stresu przy wypadku :(
milego dnia kobitki.
 
Ann niestety to było nieuniknione... wspołczuje z lekarzem :/ tez miałam fajna babke, młoda, kompetentna i co? byłam raz i koniec, bo terminów nie ma, gafikow nie ma a przyjmuje teraz na 2 koncu miasta, wiec znowu inna..
 
Witam się po weekendzie.
Mamamadziurka – hej!
Majowa Mamusia – bardzo mi przykro, trzymaj się! Na pewno doczekasz się dzieciaczka.
Doliores – ło matko! Jak się czujesz???
Ann90 – no to powodzenia! Dasz radę. A urlop jak najbardziej zasłużony.

Ja dzisiaj na 17.30 do lekarza, ale bez usg. Kartę ciąży mam mieć w końcu założoną.
[FONT=&quot]Miłego dnia![/FONT]
 
Hej dziewczyny witam z rana :-)

Majowa współczuje i trzymaj się.

Dziewczyny oby was te mdłości już powoli puszczały bo to musi być masakra jakaś.

Ja czuję się super w ogóle jak nie w ciąży. Jedyne co to lekko brzuch ciągnie ale to do zniesienia jest.

Jedne co to mam okropnie brzydka buzię jakaś taka chropowata i pryszcze okropnie z tym się czuję.


W weekend powiedzieliśmy o maluszku moim rodzicom. Tekst "Rodzina nam się powiększy" Moja mama "Ale komu?" "No nam :)" Jej mina bezcenna myślałam że padnę.


PS Gdzie się zapodział nasz zamknięty wątek ???
 
Ostatnia edycja:
Doliores o matko! Trzymaj się będzie wszystko ok jeszcze tylko dwa dni do naszej wizyty:-)
Majowa bardzo mi przykro wiem co przeżywasz...
Dziewczyny życzę Wam spokojnego dnia ja niedługo do pracy wychodzę
 
Dzień dobry dziewczęta :)
Doliores matko!nic ci nie jest?bylas u lekarza/w szpitalu???
Dziękuje za kandydaturę i glos :Dale mam wrażenie ze tylko ja się przejmuje aby był juz moderator (pewnie dlatego ze jako jedyna mam bezposredni nacisk od j@gody abyśmy go wybrali) a tylko ty czytasz jak o tym pisze :-D

dziewczyny podawalam wczoraj link do zamknietego.
 
dzięki dziewczyny za troskę , nie spodziewałam się :sorry2: ze mną Ok, naparwdę byłam gotowa na jakieś skutki z tego wszystkiego ale póki co jest dobrze i niech tak zostanie

aneczka to powodzenia a czemu bez usg ?? ;/ może wyżebrasz?

Karina hej

dygotka hahaha no to nieźle, my dziś powiemy naszym ukochanym kuzynom i tylko im póki co, bo zapraszamy na imprezke i sie domyślą, czemu ja taka nagle bez %.... no i brzucha nie wciągnę już

natasza ooj może wytrzymam ;-) to już mniej niż 2 dni

Myla eeee no co Ty?? ;-) pisałąm tu na kilku tematach i owszem moder jest potrzebny, chociażby po to, żeby przepędzać trolle czy rozwiązywac konflikty więc, myślę, że jak dziewczynu nie mają mi nic przeciwko to ja bym Cię awansowała :-D
 
reklama
Doliores, 2 tyg temu miałam usg, to bez przesady. następne pewnie dopiero genetyczne, 26.09. dobra,s padam cwiczyc, a potem sprzatac, bo tylko ksiazki czytam...
 
Do góry