reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hejka
Doliores mam nadzieje ze wszystko w pozadku to musial byc stres,
Dygotkaa mi tez pelno pryszczy wyskoczylo ale chyba juz zchodza na szczescie.
Narazie
 
Hej dziewczyny staram się czytać na bieżąco Ale średnio z czasem u mnie na odpisywanie...w środę rano zaczynam mój urlop i nie będę mieć raczej zbyt dużego dostępu do Internetu więc pewnie badrobie po powrocie. Co do moich kropli krwi powiedzieli ze to nic wielkiego i prawdopodobnie po stosunku. Mam się nie martwić.

Współczuję mamie aniołka i mocno trzymam kciuki za następną próbę.
 
Kurde znowu wrypalo mi posta!!!!

Nasz moderator jest potrzebny bo mamy swoj zamknięty wątek na który j@goda nie ma wstępu a poza tym ona tez nie ma czasu żeby zajmować się "obcym" wątkiem.

Dolores dziękuje za moja kandydaturę :-D mam jakiegoś przeciwnika w tej kampanii wyborczej? Haha

Ja mam wizytę u mojej ginki w środę a w czwartek u tego nowego co ma mi zrobić w końcu USG także nerwowy tydzień mam.
A dziś (uwaga uwaga chwale się) obchodze swoje 29 urodziny!! Ale ja stara rura jestem :szok:
 
Dziewczyny, a mam pytanie trochę z innej beczki. Chodzi mi o to USG kiedy wyklucza się wady genetyczne ( będę miała ten test zintegrowany ) . Czy to USG jest już przez powłoki brzuszne? Czy dopochwowo? Chcialabym narzeczonego zabrac na to USG, zeby zobaczył dzidziusia :)
 
dziewczyme ., czy wam tez tak wywalilo brzuchy, ja mam brzuch jak w 5 miesiacu a czuje sie jak bym miala miesiac do urodzenia, strasznie ciezko mi, mam nadzieje ze z wejsciem w II try i samopoczucie sie poprawi, teraz zrzucam na karb wieku.

Ja wczesniej wlasnie pisalam ze brzuch mam mega jak na ten mc

Rownież łączę sie w cierpieniach. Aż mi sie zdarza płakać z tych mdlosci...wydaje mi sie, ze będzie chłopak, z Vika tylko rano wymiotowalam no i po witaminach ;) a teraz? Godzina 21 a ja z głowa w kiblu. Permanentny kac!! :angry:
Dokladnie ja czuje sie jakna kacu a do tego jak dojdzie bol glowy oraz zawroty to plakac mi sie chce a chlop sie smieje

Hej Kochane, niestety miałam być kwietniówką jak Wy ale... zostałam mamą Aniołka :-( W czwartek o 6 rano zaczęłam krwawić, zaqczęły się bóle brzucha, pojechałam do szpitala i niestety o 13 miałam zabieg łyżeczkowania :no: Któraś z Was pisała o kropelkach krwi - nie bagatelizujcie tego, u mnie poprzedniego dnia wieczorem też była kropelka a następnego... Serce mi pęka, mam nadzieję, że jeszcze doczekam się drugiego szkrabika. A Wam życzę spokojnych i szczęśliwych ciąż i oczywiście pięknych bobasków :tak:

Bardzo mi przykro! Uda sie napewno 3mam kciuki

hej

kurna mielibyśmy powazny wypadek
przód, tył i bok przy prędkości 90 km, bo jakiś pendzel stary zmieniał skrajny pas prawy na lewy na krótkim odcinku, ślimaczą prędkością a auta rozpędzone,kuźwa mać i jak ja mam jeździć bez nerwów, tyle sie udenerwowałam, skurczy żołądka dostałam, brzuch boli
posrańcy bo innych słów nie znajduje:angry:

Myla kochana no to łap głos ode mnie ;-)

Lei, musli biedne Wy.. :(

Majowa przykro mi strasznie :* :(

Dobrze ze jestescie cali! A wariatownie brakuje ja strasznie sie denerwuje jakmi ktos wyjedzie albo sie wlecze wrrrrr

Dzień dobry dziewczęta :)
Doliores matko!nic ci nie jest?bylas u lekarza/w szpitalu???
Dziękuje za kandydaturę i glos :Dale mam wrażenie ze tylko ja się przejmuje aby był juz moderator (pewnie dlatego ze jako jedyna mam bezposredni nacisk od j@gody abyśmy go wybrali) a tylko ty czytasz jak o tym pisze :-D

dziewczyny podawalam wczoraj link do zamknietego.

Ja jestem za tym bys zostala moderatorem :)


Moje mdlosci fujjj nie latam do wc ale zyc nie moge normalnie
W srode wizyta u gin i usg .
 
Myla najlepszego stara ruro! tylko rok nas dzieli! ;D

musli ja miałam w 12 tyg przez brzuch, a teraz się okaże.. ale też chce męża wziąć..


ooo ile nas środowych usg! :D będą zdjęcia! :D ja mam na 8.20! :D
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie:-)

Dawno tu nie pisałam, choć przyznam, że staram się podczytywać regularnie. Chęci brak na pisanie i samopoczucie też takie nie za bardzo.

Majowa Mamusia bardzo współczuję... niestety wiem, co przeżywasz :-(

Myla wszystkiego najlepszego!

Jutro mam wizytę. Nie mogę się doczekać, ale też się jej boję... Mam nadzieję, że będzie serduszko...
 
Do góry