reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej dziewczyny, ja tez prawie cały czas wyczekuje jakiś oznak i już bym bardzo chciała. Nie lubię takiego stanu zawieszenia, wczoraj nawet po schodach trochę pochodziłam ale nic się nie wydarzyło:/
Mój K się ze mnie śmieje, że jak tak bardzo będę czekać i liczyć to jeszcze przenoszę bo się niepotrzebnie stresuję...
Ale bardzo bym chciała teraz jakoś przyspieszyć.
 
reklama
Muminek widzę, że trafiłaś na takich samych " lekarzy" jak ja przy pierwszym porodzie. Masakra jakaś! Ja co prawda teraz z ciśnieniem mam spokój, ale strasznie męczą mnie skurcze macicy, które są coraz bardziej bolesne. Ja w poniedziałek mam się stawić na IP a we wtorek mam cc. Wiec będziesz o jeden dzień szybsza i spokojniejsza;) jeśli czujesz ruchy to wszystko jest ok. Trzeba myśleć pozytywnie. Mi przed chwilą przy kawie mój mąż znalazł pierwszy siwy włos... prawie się poryczałam:banghead: to wszystko przez te nerwy i zamartwianie się...:eek::banghead:

Wszystkie musimy być dobrej myśli i wierzyć, że będzie dobrze u każdej z nas. Szybko i sprawnie;)
 
Asiatipl ja tez chcialam kupic, ale mam kolezanke z bb co ma swoj zaklad i laser i mi odradzila, podobno to tylko zabaweczki.
muminek ja identyko- pachy i bikini niedokonczone. Teraz dojda jeszcze nogi .


magda jakbym miala plakac przez siwe wlosy to bym chyba ryczala juz od 5 lat i to codziennie ;)

Doli no na pewno Ci urosnie :laugh2:
 
Oltoma o rety masakra wspolczuje

Anulka szkoda ze idziesz do domu bo bylabys spokojniesza juuz po ale w domu moze tez bedzie ci lepiej niz w szpitalu
do poniedzialku niedaleko

Magda kolejka sie widze zrobila :)

Mi sie chyba troche brzuszek obnizyl :) inaczej wyglada jak na niego patrze z gory i w lustrze :)

Ja tez zamierzam po porodzie zrobic sie na bostwo :) mam troche odlozonych pieniedzy zeby doprowadzic swoja skore do normalnosci, do tego zeby i jak mnie mala pocharata przy porodzie to moze i skusze sie zeby jakis zabieg rewitalizujacy zrobic ;D Do mlodek nie naleze wiec bedzie pewnie gorzej niz 10 lat temu wrocic do poprzedniego stanu :(
 
hahaha ;D nie wiem skąd u mnie ten optymizm, serio ;D
jutro odbieram wyniki na chlamydie i na gbsa-mam w sysietmie ale bez wyników lol, potem lekarz a nuż powie że ok i do fryzjera pójdę hahahaha ;D


to jakieś czary, wyniki mam i że gbsa nie mam
jak to możliwe, skoro miałam w poprzedniej ciąży i nawet położna pobierająca mayterial mówiła, że jak był to i jest....
za dużo tych medżików ostatnio u mnie..
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny, pewnie macie rację, nie będę schizowac, bo i tak nie przegonię Doli, a jak coś robić to dobrze :-D

Doli, oj urośnie... jesteś niewiarygodna, widziałyśmy :-p

I jak tam dzisiejsze wizyty?
 
Hej :-)
Oltoma współczuję przeżyć, też bym chyba na zawał zeszła :szok:

Anulka dziwni są ci lekarze. Wydaje mi się, że przy takim ciśnieniu powinni od razu robić cc, chyba, że jest tak jak mówisz i oni czekają na Twoją "prośbę" :wściekła/y:

Widzę, że dużo dziewczyn ma wizytę w poniedziałek. To ja dopisuję się jako kolejna. Będę mieć wyniki GBS i lekarz zrobi mi USG. Jak brał mi posiew, to mówiłam mu, że wydaje mi się, że mały się odwrócił, bo czuję jego kopniaczki bardzo nisko, przy spojeniu. Chociaż jego czkawkę też czuję nisko. Mam nadzieję, że jednak dobrze leży, nie chcę cc.

W ogóle wczoraj miałam okropny dzień. Czuję się jak kaleka - ani się schylić, ledwo skarpetki ubieram. Coś mi chyba psychika już szwankuje. Z Amelką jeszcze w dniu porodu jeździłam samochodem po mieście i byłam u kuzynki w szpitalu, bo dzień wcześniej urodziła córkę, a teraz ledwo się ruszę a już brzuch boli tak, że kroku dać nie mogę :-( i nie są to skurcze.

Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepszy dzień.
 
reklama
Dobry :)

Oltoma ojej :( , rozumiem co czułaś ..., mam nadzieje ze następne badania odrazu dobrze wyjdą zebys takiego strachu nieprzeżywala ...

Anulka no masakra z tym szpitalem ... , jakie mialas ciśnienie dzis ?
Ja wczoraj mialam tez wysokie :( 153/88 ..., po tabletkach zeszło ..., teraz wstałam dopiero i tez znowu 153/86 ... Wzięłam tabletkę i bede mierzyć za 30 min ...

Myla kciuki za wizytę :) [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Reszcie tez kciuki za wizytę :)
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Do góry