reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

kurcze jakbym ja się miała przejmować siwizna i nie daj Boże wyrywać takie włosy, to bym kurde w połowie lysa byla:) juz w wieku 20 lat miałam całe pasma bielutkie, a teraz to już nie mowie:) po 2 tygodniach od farbowania juz nie mogę się czesac z przedzialkiem bo wszędzie bialo:D
 
reklama
A mi teraz ta ciaza byla najmniej uciazliwa ze wszystkich
nie powiem pierwsze miesiace jak zawsze zarzygane ale pozniej tylko lepiej sie czulam
gdyby jeszcze moja corcia byla z pol kilo lzejsza to juz wogole bym miala samopoczucie rewelacja i jeszcze miesiac moglabym pochodzic w tej ciazy :/ :cool: a tak stres jak taki wielkoludek wyjdzie ze mnie jednak mnie zrzera :/

Ale juz widze ze moj dziec bedzie mial swietnie wyksztalcony odruch moro :) jak mi tylko cos zaczyna burbelowac w brzuchu to dziec mi od razu podskakuje - smieszne to ;P
 
Myla kciuki i nie stresuj się !;) mam nadzieję że Ci powie kiedy pessar ściąga...

Milia mi też tak dretwieje ale czasem mam wrażenie że to przez skore, czuje jakby jej brakowało :p

Widzę że u nas się marcowki z kwietniowek robią :D fajnie wam że juz wiecie kiedy zobaczycie maluchy :) u mnie to jedna wielka niewiadoma i chyba to przeraża najbardziej :D

Tez dzisiaj wizytuje ale pewnie tylko wystawi mi zwolnienie i rozpisze ktg...może ręką pogrzebie i do domu :p

Doli choćby dziewczyny chciały to i tak Cię nie pobija !:* jesteś kwietniowym mistrzem :d
 
Joanna to ja mam tak jak Ty. Niby nie ma skurczy, ale bardzo boli przy chodzeniu jakbym przegięła mocno na siłowni i jak robię siuuu to wtedy mega boli tak na dole. Zaczarujcie mnie na dzisiaj co? to Wam ładne zdjęcia wyślę:)

Anulka, Karina współczuje Wam tego ciśnienia. Mi ost jak się zdenerwowałam pielęgniarka mówi spokojnie bo Pani ciśnienie pewnie skoczyło, mierzy a tam nieśmiertelne 90/60 żebym nie wiem co robiła zawsze tak nisko, ale przez to ciągle mi zimno:)

Doli a ja się tym razem na hałwe skusiłam:) i zjadłam mega ilość i przyznam że sama zrobiłam i super wyszła :)

Czytałyście o olejku rycynowym? Myślicie że to rzeczywiście przyspiesza poród?
 
Oltoma Anulka wspolczuje takich historii, ja tego na szczescie nie mialam ani razu...
Zreszta moja to ostatnimi czasy rzadko kiedy jest malo ruchliwa, daje odpoczac jakis czas a potem jak znowu zaczyna szalec to juz nie wiem gdzie sie lapac za brzuch ;-)

Anulka porazka z tym szpitalem, najpierw cie trzymaja, teraz chca wypuscic, wyjdziesz i zaraz znow wracac, masakra... Ci lekarze to przegiecie jakies...

Ja juz po gin. Mala wazy jakies 2800, ulozona dobrze, jak sie nic nie bedzie dziac to mam wizyte za dwa tyg, choc nie ukrywam ze wolalabym chyba do tego czasu urodzic :-) Uciekam zaraz na pociag, i jade do diabetologa ;-)
 
reklama
ja w ciazy mam ciśnienie ksiazkowe na szczęście - tzn mam wyższe niż normalnie, ale bardzo dobrze, bo przed ciążą to często miałam ciśnienie 90/45 i aż się lekarze i pielęgniarki dziwili ze normalnie funkcjonuje.
 
Do góry