reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Anemonne jak tak czytalam to nie ma pewności czy olej rycynowy z wiesiolka i liście malin przyspieszają ale nie zaszkodza :p tzn wiesiołek i malina bardziej pomaga szyjce się rozluźnić i niby dziewczyny które braly dowcipnie oeparol pisały że poród przebiegł sprawnie i skurcze były do zniesienia ale ciężko stwierdzić czy po prostu taki miały poród czy rzeczywiście cos pomogło...
Na zawodach to olej rycynowy pili żeby opróżnić jelita haha :D

Doli wiem że zaczniesz od nowa i obstawiam że to będzie jeszcze dzisiaj ;p dzien bez schiz to dzien stracony :D
 
Doli niespecjalnie się tym przejmuje, będę się zastanawiać nad zbędnymi kg juz po porodzie. . w końcu młoda musi z czegoś wysysac skoro na duże cycki nie może w moim przypadku liczyć - może będzie wysysac z bioder i udek?

:-D
A ja już też prawie doczekałam się łóżeczka, znajomy mojego P. był w łodzi i przywiózł do zakopanego, jeszcze tylko mój P. musi je odebrać, no ale jakoś tak od niedzieli nie ma kiedy :-[ :-(
to już prawie prawie.

Oltoma stres gigant z tętnem. Wypij jakąś meliskę na wieczór ja zawsze jeszcze w nocy przeżywam i jakieś głupoty mi się śnią:eek:.


Był teraz mój lekarz I mówi żebym szła do domu jutro. Jak będzie w domu wyższe to spowrotem i robią Cc. A jak nie to po poniedziałkowej wizycie mi zrobi.

Jak tylko Ci skoczy to jedź i się nie zastanawiaj a teraz to tylko spokój :-(.
Będzie dobrze musi być. A jakie teraz masz ciśnienie?

W piątek fajne zaćmienie słońca się zapowiada. Byłam w castoramie i szkiełka do maski do spawania kupiłam. 2 zostawię w domu a 3 dam do szkołu Filipa żeby im pokazali w szkole ok. 10.50 będzie.

Dziś byliśmy u psychologa załatwiać resztki do zaświadczenia o zespół aspergera jeszcze musimy odświeżyć opinię od logopedy i pedagoga bo data ważności minęła ciekawie czy zdążę go sama pozawoźić :-p.

A dzisiaj miało już nie wiać a jest gorzej niż było:crazy:.
 
Doli tylko Ty mnie zrozumiesz jak się ciesze ze na weekend pójdę do domu zrzucić balast. Hehe. Podobno po Cc 2 to masakra. A ja jak 3 dni nie byłam to do poniedziałku to tydzień będzie
 
Doli - prażę dużo sezamu, a potem go mielę z z olejem kokosowym na bardzo gładką masę. Jak się nie chce to można od razu kpić paste tachini w słoiku :) Do tego sporo miodu i do lodówki na płaskiej blaszce. ale to dlatego że ja nie jem cukru a jeśli ktoś je to jeszcze lepiej jak się ugotuje taki gęsty syrop cukrowy ala karmel i wymiesza z takim sezamem zmielonym bo potem super twardnieje :) A sezam na ogromną ilość wapnia, a ja jako roslinożerna chętnie wapń przyjmuję :D

Pat - no właśnie też tak czytałam i byłam ciekawa czy u nas jakieś dziewczyny próbowały:) Podobno te liście malin mają prostaglandyny czyli to samo co męskie nasienie i ma to działać zarówno naskurczowo jak i przyspieszać dojrzewanie szyjki. W szpitalach jesli nie działa np. kroplówka z oksytocyną to podają dopochwowo własnie żel z prostaglandyną. tylko ciekawe ile tej substancji jest w herbatce:)?

No to tyle wyczytałam:)
 
Aga gratulacje udanej wizyty :):tak: który masz tydzień, bo nie widać suwaczka?Ja miałam wczoraj w szpitalu usg i mój mały w 37t5d miał 2950g, więc taki nie za duży, nie za mały... :-D

Muminek z tym ciśnieniem to masz tak jak ja :tak:;-) ile razy się mnie pytali czy ja normalnie funkcjonuję przy takim ciśnieniu :p

Anulka jak Cię wypiszą do domu, a nie daj Boże ciśnienie skoczy to od razu jedź do szpitala. Niech działają. Anulka z tą 2 po cc to jest prawda. Ja byłam w szpitalu dni po cc i nie byłam z tym w wc. Dopiero jak wróciłam do domu, to sobie spokojnie usiadłam i zrobiłam co trzeba. W szpitalu pytali "czy stolec był", ja twardo mówiłam, że tak, bo inaczej czopki dają i czekają aż wyjdzie :szok:
 
Ostatnia edycja:
Anemonne myślę że zamiast herbatki lepiej kupić zwykle suszone liście malin w jakimś bio sklepie :) ja kupiłam oeparol i będę stosować dowcipnie, zobaczymy :p
 
reklama
Anulka ja w szpitalu tez 6 dni trzymalam a jak wróciłam do domu to czyscilo mnie dwa dni :o latalam do toalety co chwile...
Ale chyba i po cc i po sn 2 nie jest za miła... Dlatego ja zaopatrze się w czopki glicerynowe bo jak miałam problemy to z ich pomocą nawet się napinac nie trzeba bo dwojeczka wyskakuje :p jak je kupowalam to ciocia farmaceutka mi powiedziała "wizyta w toalecie będzie łatwa mila i przyjemna" i rzeczywiście haha :d
 
Do góry