reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

olusia no dzisiaj to wszystko prócz nabiału i słodyczy, którego tknąć nie mogę, ale tak na zdrowo-warzywa, obiadek normalny;-), koniecznie białe pieczywo :p suchary, parówki na zimno..teraz kukurydzę idę wszamać ;-)


dobrej nocki ;-)
 
reklama
Olusia to cos jak ja . Mozesz sprobowac wafle ryzowe, herbatniki itp. Mi to pomoglo na kilka dni . Niestety juz nie moge na to patrzec. Co do imbiru to dodawalam do herbaty ale to tez dlugo nie pomagalo, cukierków nie probowalam i raczej sie nie skusze;/.
 
Czesc dziewczyny!
Ja juz po wizycie u gina ale jestem jakas taka poddenerowowana ,...Poszłam do nowej lekarki pierwszy raz wiec stres tym bardziej mialam bo niewiedzialam czego sie moge spodziewac ale Lekarka konkretna i bardzo miła zrobiła usg potwierdzila 6 tydz ciąży jednak nie mogla dojrzeć serduszka. i kazala mi przyjsc za tydzien, zeby była pewność .Na szczescie juz nie bede za tą wizyte płacic, no i odrazu zaproponowała mi zwolnienie czym mnie miło zaskoczyła ale narazie powiedzialam ,ze miesiąc jeszcze popracuje ale od pazdziernika bardzo chętnie skorzystam.
A u Was jak było? w któym tyg biło serduszko?
 
Hej, hej!
Musli – gratulacje! Super.
Natasza – też tak mam, że najchętniej codziennie bym miała usg J w drugiej ciąży mi tak na mózg padło, w pierwszej byłam spokojniejsza.
Doliores – spokojnie, leż, odpoczywaj i uważaj na siebie! Na pewno jest ok.
Zgadzam się z Doliores – Myla – kopa w dupke? ;-)
Olusia – witaj!

U nas ok., choc dzisiaj znowu pracowity dzień, a ze niby na zwolnieniu.
[FONT=&quot]Dobrej nocki![/FONT]
 
AgiJagi ja widzialam migajaca dwie kropeczki w 6t2d ciazy..ale to dlatego ze wyladowalam w szpitalu.. wizyte u swojego lekarza mialam miec pare dni pozniej.. ale uslyszec serduszka uslyszalam dopiero 6t4d... wiec nie martw sie.. na pewno uslyszysz serduszko:tak:

aneczka1984 witaj :-)
 
podczytałam ostatnio, i jest tutaj prywatny temat ? Chociaz napisałam termin na listę, ale nie jestem na liscie ... moze kto cos wie ?
 
Olusia witaj :)

Myla nosz kurka to Ci sie myslenie wlaczylo :// prosze juz takich glupot nie pisac i myslec pozytywnie ;)

Doliores ja bezwstydna jestem :)) wzielam m i synka na pierwsze usg i widzirlismy serduszko :) mam super ginke tylko sie smialysmy ze sie musze troche zaslonic zeby maly za duzo nie zobaczyl :)) zreszta m zawsze ze mna chodzil a teraz od samego poczatku wkrecamy mlodego w ciaze zeby uczestniczyl jak najwiecej :) w komorce mam aplikacje ciaxowa i sobie codziennie dzidziolka podglada :)
Z jedzrnuem tez tak mam. Jak jem to ciut mniej mdli... ale tylko ciut :(

AgiJagi fajnie ze trafilas na dobra lekarke :) a na serduszko moze faktycznie za wczesnie.

Lakara wpisze Cie na liste nic sie nie martw :) caly czas pisze z telefonu a liste dodaje z kompa wiec przewaznie w weekend sie na nim loguje ;)
 
reklama
Do góry