reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Jest lista Kwietniowki 2015 gdzie dziewczyny podaja swoje terminy i ja je dopisuje :) przewaznie raz w tygodniu.

A aplikacja nazywa sie asystent ciazowy. Moj czterolatek sam sobie codziennie ja uruchamia :)
 
reklama
Myla mówi o grozbach w jej kierunku :p tj.kopanie w tyłek :D podejrzewam ze Myla pisze z telefonu dlatego zamiast "zdajecie" wdalo sir 'zdjęcie":p
 
Tabasia, a w porzadku, nie ma problemu :-)


Nie mam zadnego objawy, to dziwne :eek: Od kiedy dowiedziałam ze jestem w ciazy, przygotowałam do tego ze bede zle czuc itd, a tu zadnego, no pozatym mam zaparcia, kawka pomaga na zaparcia (wiem nie powinnam pic, ale muszę pic i pychiutka)
 
Witam sie rzygajaco...

My dzis powiedzieliśmy rodzicom :) ucieszyli sie!

Zegnam sie bo mnie mdlosci wykanczaja....
 
Witam :-)
Serdeczne Hallo dla nowych Mamusiek :-) ♥️♥️♥️♥️

Mnie dzis bardzo brzuch bolał, ale to z każdej strony, mialam bardzo ciężki tydzien, duzo pracy i mało snu :-(.

Bylam dzis znowu u Gina, pobrali mi krew, nie mialam robionych jakiś tam ważnych badań w pierwszej ciazy ..., wiec teraz chcą to zbadać. Nie wiem jak to w Polsce sie nazywa ..., jesli sie ma koty - chyba toksoplazmoza( zerkałam w wikipedi lol) .

Następny termin dopiero 7.10 :-(

Agiagi - u mnie tez serduszka w 6 nie widziała , a teraz w środę bylam i widziałam i słyszałam :-) , wiec nie martw sie bedzie dobrze :-)

Doli - juz po remoncie? Ja mam nadzieje ze w sobote tak ...., chociaż czarno to widze lol
 
reklama
Do góry