reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Kurcze ja pierwsze co jak wpadnę do szpitala to poproszę...dziękuje bardzo po ostatnim porodzie, polozna nie nadążała podkładów podkładać i zawijać :cool:

Mi czop odszedł dopiero przed porodem ale nie byłam specjalnie zainteresowana jego wyglądem haha!

Karina duża masz walizę..


Dziewczyny o Milce tez zapomnijcie bo Lei mi przypomniala ze "swistak siedzi i zawija je w te sreberka" buhahahaha


Asia to najpierw go opiernicz ze przez niego obiad przypalilas a potem wyskocz z tortem bedzie bardziej zdziwiony.


Myla pakuj sie ladnie.


Margo "myjcie sie dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny" nabiera tu nowego znaczenia:-D
 
Myla, dla małej jeszcze maść, chusteczki, kocyk?
A dla Ciebie klapki, ręczniki, kosmetyki, tel. i ładowarka, karta ciąży, badania, majtki siatkowe.
 
No wlasnie dziewczyny pomozcie tym pakujacym:-)
Hmm ja mam w torbie 2 reczniki, 2 koszule, szlafrok, klapki, skarpetki, majtki siatkowe, podklady te dla mnie i na lozko, wkl. lakt., papier toalet. sztucce, pampersy chusteczki naw. 2piel. tetr. Na kartce zapisalam sobie tylko dodatkowo co z kosm. mam potem spakowac, bo narazie uzywam wiec nie bede pakowac ;) czy cos jeszcze? Stanik do karm. dopiero dokupie takze to tez jeszcze dojdzie

Myla ja tez sobie kartke dopisuje ;-) z tym czego teraz nie moge spakowac zeby potem nie zapomniec

A ciuszki jakie na wyjscie dokladnie bierzesz?
 
Ostatnia edycja:
To jeszcze woda mineralna. Reszta u mnie mieści się pod pojęciem "kosmetyki", np. pomadka ochronna, wszystko do mycia/smarowania się, dezodorant, ew. do makijażu, maszynka do golenia. Kubek i sztućce. Coś do czytania, krzyżówki?
 
Mi M dowiozl ciuszki na wyjscie. I tak musi ktos przyjechac z fotelikiem wiec po co taszczyc kombinezon czapke itp.
Jak lubicie to wezcie niedrapki albo nozyczki.
 
Myla weź dla Małej łapki niedrapki. Mój pierworodny pierwszego dnia po porodzie się poharatał pazurkami;) wyglądał jakby z agrestu wyszedł, a nie z matki :p:D
 
reklama
Aha może jeszcze nakładki na brodawki, bo czasem niezbędne są jak Bąbel się uczy pić z cycka;) ładowarkę do telefonu, husteczki do nosa, mi położna mówiła, że mam sobie wziąć jakieś cukierki np. Nimm2 do ciumkania i książkę lub gazety, żeby w razie co mieć zajęcie :)
 
Do góry