reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Lei to z tych M Rozmiar ... Wiec do dużych nie należy :)

Margo no szlafrok i ręczniki i komsmetyczka tez gdzies musza miec miejsce ... A ja z siatkami nielubie łazić :p
 
Lei jakie pysznosci nam serwujesz...:tak:

Myla..dobrze ze chociaz KTG dobre.... :tak: dobrze ze wody w normie a malutka juz nie taka malutka, szkoda ze ulozona miednicowo

Anula
wez cieplutka kapiel i relaksuj sie...;-)

Karina zdrowka dla malej:tak: a zgaga to juz mnie nie opuszcza praktycznie w ogole... masakra...

Dygotkaa
wspolczuje wydatkow, masakra... ech....:-(

Doli ja mialam pobierane GBS 27 lutego wiec teraz na wizyte 13 powinnam miec wynik:tak:

Tabasia i jak tam u Ciebie? jak po wizycie?

Gratuluje udanych wizyt....:tak:
 
Ja przy pierwszym mialam torbe to musialam przepakowac do reklamowki najpotrzebniejsze rzeczy bo "co ja tam nabralam";/. Na drugi dzien M przywiozl reszte. Trafilam na jakas upierdliwa pielegniarke. Teraz cieniutki szlafrok i taki sportowy recznik co malo miejsca zajmuje;). Do tego kosmetyki mini.

Dygotka kurcze niezla cena co Wy pol samochodu robiliscie. Moj jeden niewiem czy tyle wart;). Ale nie pozbede sie go bo mi nie szkoda go tluc;). A tak to tez musze wylozyc kase na lakiernika na nowy choc to jakis h.j porysowal. A mojego gracika mi nie szkoda niech go rysuja ;).

Lei oj wlaczylo mi sie w koncu sprzatanie;) no ale niedlugo urodziny syna potem swieta. Kiedys musze.

Margo ja ktora uwielbia zelki na chwile obecna nie spojrze na nie;)

A mnie przed porodem jak zaczelo czyscic o 24 tak do 4 rano bylo pusto. Co 15 min latalam. Na szczescie w domu. A jak zaczely sie parte nie wiedzialam co to jest i mowie chce 2 a wszyscy na mnie jak na dziwolaga. Co????? A ze w glowie pustka ledwo wytrzymuje to walnelam z mostu- srać!
 
Ostatnia edycja:
Lece grzać obiad mój P. wraca do domku. Ciekawe czy niespodzianka się uda :-D Hi.Hi.

Ja dziś będę chyba wyć. Ten dzień wybitnie nie udany. Stałam 20 min przy garnkach podgrzewając obiad, aż wkońcu przypaliłam, a mojego dalej nie ma. Dzwonił 50min, że podjedzie tylko do sklepu po coś do chleba i mleko, a samochodem z pracy do domu i sklepu to jakieś. 5 min., i dalej go nie ma. No za chwilę mnie trafi coś. A miało być rak pięknie,
 
Marela wtryski padły auto warte może z 6 tys a naprawa 3500 ale co było zrobić czymś jeździć trzeba

Kurde współczuję tych niewiadomych z "2" nigdy nie wiadomo co i kiedy wyjdzie

Ja przy cc to najgorzej jakoś cewnik pamiętam jakoś mnie bardzo krępuje taka sytuacja ja leżę a tu sobie siuski wiszą z boku ble
 
Myla, nawet jeśli, to bedzie juz dobrze na tym etapie i z taką wagą, nie martw się, ale spakuj się, żeby być gotową.

Dziewczyny, jeszcze kilka x trzeba będzie sprzątać do porodu, bo zdąży się wybrudzić ;-)
Haha, na szczęście żelków nie lubię :-D

Asia, mam nadzieję, że niespodzianka się uda :-)

Margo, mam dokładnie takie same odczucie co do cc, tzn. też lubię mieć wszystko zaplanowane i to, ze sn to jedna wielka niewiadoma troche mnie przeraża...
U nas położna też mówiła, żeby jeść, bo trzeba mieć siłę na poród.
 
asiatipl,
trudno - zje zimne :p Mężczyźni mają to do siebie, wiecznie spóźnieni, nie na czas.. Dlatego ja ze swoim się inaczej umawiam - ma dzwonić jak będzie do 20 minut :p
 
reklama
Do góry