reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Tabasia,
zaufaj swojej intuicji. W tej sytuacji lepiej jednak dmuchać na zimne. Jeśli objawy nie miną, to i tak nie zaśniesz z nerwów :(
 
Asia 86Wro bardzo przydatna lista, od razu czuje sie pewniej jak z czyms takim sprawdze sie :)

Myla, moja od kilku dni czasem ma jakies napady takich ruchow jakby tanczyla tam, nie wiem niestety jak jest ulozona teraz, poza tym mam wrazenie ze ona ciagle jeszcze zmienia pozycje, raz czuje jakby kopniaki na dole, a na drugi dzien po zebrach..

Tabasia jak masz sie martwic i czekac do rana w stresie to moze lepiej szybciej jechac i sprawdzic niz stresowac sie cala noc
 
Tabasia jak w 1 ciazy cisnienie mi wzroslo to ginka dala natychmiast skierowanie do szpitala
to bylam zestresowana jak diabli
nie chcialam na noc jechac i wypytalam sie ginki czy moge sie jeszcze poobserowowac i jechac rano jak sie nie poprawi - ona dala mi leki i pozwolila
cala noc co godzine mierzylam cisnienie ale caly czas bylo podwyzszone - niewiele ale bylo maks 150/95 takze z rana pojechalam na IP
a tam dostalam zjeby ze tak dlugo czekalam tego samego dnia bylam przygotowywana na indukcje a nastepnego dnia rano kroplowa i mloda niedlugo juz byla z nami :)
takze jak cisnienie sie nie ustabilizuje w ciagu kilku godzin to jedz do szpitala bedziesz spokojniejsza ;)
 
Tabasia, masz ciśnieniomierz w domu? sprawdzałaś sobie wcześniej ciśnienie? denerwowałaś się tą wizytą, może ze stresu Ci skoczyło, ale jeśli nie masz możliwości sprawdzac w domu, to jedź dzisiaj do szpitala, i tak nie uśniesz.

Asia, nie przejmuj się, nawet jak córcia wygadała, to i tak niespodzianka dla męża :-)
 
reklama
Milia nie mam cisnieniomierza :(

Sprawdzala kilka razy bo bylo powyzej 140/90. Ostatni raz w karte wpisala 126/86 ale niepokoi ja rozkurczowe. Ale decyzji podjac nie potrafila co mam robic :(
 
Do góry