reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Sprzątaczka zatkala umywalkę korkiem na amen( jak myla) i uciekła i od 2 dni mieli naprawić i oczywiście nie ma winnych prócz pacjentek hahaha lol

Dobrze, że już naprawił. sprytny pan przeklinacz ...
 
reklama
Milia wiesz co, święta na odchodne zalała kibel, deskę, ściany wodą, nie wiem czy to mocz czy co, bo przecież ona wychodzi to ma to w dupie... Tragedia!!!!!!!!
 
Hehe padłam Doli ty sie nie znasz - to woda święconą ochlapala.

Myla kciuki.

Ja,się dziwie ze wy tak rzadko wizyty teraz macie. U mnie ostatni miesiąc co tydzień. I ha na nfz chodze
 
Może faktycznie kropidlo miała w majtkach :D

Mój młody tak wariuje ze szok, aż mi szyjkę wykręca tak się wierci.... Chyba nie śpi w ogóle... -_-
 
reklama
Do góry