reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej. Ja ledwo zyje. Ogarnelam mieszkanie tak dokladniej choc jeszcze troche mi zostalo ale to takie poukrywane balagany typu lodowka mikrofala czy jakies polki. . No i okien nie ruszam bo boje sie ze zaczne rodzic. Choc i ja rano mialam troche stresa bo wydawalo mi sie ze ciagle mam mokro;).a wczoraj tez troche popracowalam. Min. o 23 popastowalam podlogi;).
No i tak tu dzis slodko wiec sie podlacze ;) tez malinowo;)

Edit: dobra nie moge zalaczyc foto;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asia duża rozbieżność no ale może faktycznie taki błąd pomiaru???

Ja leże znowu pod ktg...

Pat panika nr 565695354247: kluje mnie w piczy! :D
 
Ja zaraz do poloznych. Strasznie sie stresuje :(

Myla miednicowo?!?
Duzo dzieciakow nie przekreconych tu mamy...
 
Myla dobrze ze ktg dobre i oby to nie wody byly i jeszcze mala w brzuszku posiedzi. I co sciagli ci ten pessar czy nie?


Karina dolaczam sie do zgagi, mnie tez meczyla.
Zdrowka dla Emily.
Nie poleruj tych paneli za bardzo;-)
Gratulacje idanej wizyty no i juz wiesz kiedy akcja:tak:


Kina no to posiedzialas w szpitalu troche, Grunt ze ok a mala moze jeszcze sie przekreci:tak:



Doli dobrze ze wyniki w dobre, trzymam kciuki zeby cie jutro wypuscili.



Dygotkaa wspolczuje wydatkow, masakra.


Asia kurde rzeczywiscie te wyniki moga juz nie byc potrzebne za 3 tyg. Lekarz moze mial jakis zly dzien skoro zawsze spoko bylo a dzisiaj tak pobieznie, kto wie. Grunt ze wszystko ok.



Ja tez sie przylacze do marudnych, trzy dni juz ze snem mam problem bo oddychac mi przez nos ciezko, niby nie zatkany a sapie jak niedzwiedz:no:
Moja wczoraj tez szalala na calego az skretu kiszek mozna dostac, w nocy to chyba stupke wywalila z prawej strony bo taka gorke tam mialam.
 
Pat wie, wie czekoladka mu to daje i nocne spełnienie hehehe


Tabasia luzik!! Od paniki jestem ja :D

Anulka tylko o lewatywie pamiętaj hehe
 
reklama
Myla, dobrze, że wody w normie, a mała ładnie waży. Jakiś pomysł, co to mogło być w takim razie?

No ona nie jest 100% pewna ze się nie Sącza... Mówi ze wydzielina jest za wodnista i przede wszystkim jest jej zdecydowanie za duzo. Wód jest w normie wiec ok ale być moze się trochę sacza i mieszaja się z uplawmi... Cholera wie...
 
Do góry