reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Witam się i ja.
Ale dziś pospała, obudziłam się o 11 :szok:. W sumie to jeszcze o 9 wstawałam na siku, ale stwierdziłam, że jeszcze troszkę poleżę no i poleżałam ;-).

Myla mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok i to nie będą jednak wody.

Karina zazdroszczę Ci, że wiesz, kiedy przytulisz maluszka, też bym już chciała, zresztą pewnie jak każda z nas.

Wczoraj był okropny dzień. Przez cały dzień męczyły mnie bolesne skurcze: i te jak na okres i krzyżowe. Wzięłam w sumie 2 nospy max, ale nie pomogły. Na szczęście wieczorem wszystko przeszło i noc miałam spokojną. Ale zmęczona tymi skurczami byłam bardzo, aż mnie cały brzuch bolał przy wstawaniu z fotela.
 
reklama
Ach poczułam się zmęczona, a tu jeszcze po ten wypis muszę iść. Chciałabym już, żeby te 3 tyg minęły, i żebym była już po tej teoretycznie ostatniej wizycie. Choć porodu nie planuje wcześniej niż 10.04, a najlepiej 15.04, tylko kurcze jak kolejną wiz. mam 01.04(świetna data), to pewno nastepna bedzie 8,9 kwiecień, bo chyba nie karze mi przyjść za 3 tyg :p (41tydz)
 
Asia długie masz te przerwy Ja co dwa tygodnie chodzę teraz a przed samym porodem to co tydzień

Ja też myślałam, że teraz będę częściej chodzić, zwłaszcza po operacji, gdzie wszystko może się zdarzyć, ale lekarz ma to gdzieś.Myślę, ze po w tym 38tyg raczej nie karze mi czekać 3tyg na wiz, ale teraz to po nim wszystkiego się spodziewam.;-)
 
Mój niestety, i całą ciąże mu ufałam i wydawało mi się, że jest kompetentny, w pierwszej byłam bardzo z niego zadowolona, a teraz, gdyby to nie była końcówka to więcej bym do niego nie poszła.
Ciekawe gbs dostane wynik za 3tyg, jakbym nie daj Bóg rodziła wcześniej to co? Zapłaciłam a na ch... za 3tyg może mi być potezebne, jestem wściekła, bo co bo nie płace mu za wizyty to można mnie zlać, za szpital też nie płaciłam, a mogli się mną zająć :-[ :-\ :'(

Hmm to dziwne, że tak długo ;/ Mój wynik też ma przyjść do lekarza, ale powiedział, że po 5 dniach już mogę zadzwonić i sie zapytać jaki wynik. A co do częstosci to też mam co 3 tyg. Byłam tydzień temu a następna dopiero 24 marca. No to jest przykre, jak sie czuje, że lekarz zlewa. Też miałam takie wizyty.

Vesuna ja się trochę boję domu narodzin, a znasz tam jakieś położne? W ogóle to jadę tam oglądać dziś pierwszy raz:)
Tak mało dziewczyn z Warszawy?

Znam, bo chodziłam do szkoły rodzenia prowadzonej przez Magdę Witkiewicz i jeszcze tam była jakaś Eliza, nie pamiętam nazwiska. Obie bardzo fajne! Opowiedz jak wrażenia jak wrócisz z oglądania! Ja mam dopiero 31 marca wizytę kwalifikacyjną do domu narodzin i dopiero zobaczę ten oddział
Vesunna wczoraj cały dzien myslalam o Twojej Malince :-D

Lei, śliczny tort!! Sama robiłaś? Daj przepis!! Proszę, proszę, proszę!!
 
reklama
Do góry