reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Lei o zesz daj przepis, plis..o dałaś! :)

Myla może jeszcze zrobią???? Dobrze, że ktg ok..

U mnie był mąż, godzinę, zjadł obiad szpitalny i znowu jestem sama... Eh... Zjem se czekoladę
 
Myla, czemu bez usg? widzieliby ile jest wód... no nic, czekamy i dalej trzymamy &&&

Asia, a jakieś ktg? ja juz wizyty co 2 tyg. i od przyszłego tygodnia ktg co tydzień.

Lei, bardzo elegancko wygląda i pysznie, zdolniacha z Ciebie :-)

Doli, jak nie gotujesz w domu, to teraz mąż będzie Tobie obiady zjadał? :-D
 
Myla trzymaj sie tam

Asia widze ze z Twoim lekarzem to podobnie jak z moim...
Wizyty mialam ostatnio co dwa tyg ostatnio , a jak bylam w 34. to powiedzial ze za 3tyg. sie zglosic teraz jak nic sie dziac nie bedzie, az sie zdziwilam. Badania wszelkie zabiera do siebie do karty mojej i ja nie mam nic, jedynie ze wpisane w karte ciazy, gbs ostatnio juz robil ale tez mi nawet nie pokazywal, tylko sama spojrzalam na wyniki to byly dobre, bo tez mi8 ich nie dal, tylko chyba do karty wsadzil, musze sie chyba teraz upomniec poloznej zeby mi chociaz w karte wpisala te wyniki
Lekarza takiego niestety nie mialam od poczatku, mialam innego wczesniej, ale przestal przyjmowac na nfz od tego roku i musialam zmienic bo nie byloby mnie stac chodzic do niego prywatnie. Niby lekarz dobry ale ciezko z nim sie porozumiec...
 
Myla super ze ktg dobre [emoji106][emoji106][emoji106]

Ja teraz bede chodziła 2 razy w tygodniu na ktg , nastepna wizyta 23.3 czy 24.3 lol. I biorę jedna wiecej tabletek na nadciśnienie niz dotychczas ...
 
Asia, a jakieś ktg? ja juz wizyty co 2 tyg. i od przyszłego tygodnia ktg co tydzień.
No właśnie nic. Ale przy usg coś mamrotał, że pewno w szpitalu zrobili mi większość badań to on już nie bedzie się powtarzał. Szczerze co do badań to nie spodziwałam się nic nadzwyczajnego, ale myślałam, że otoczy mnie jakąś specjalną opieką, to w szpitalu na wychodne lekarz powiedział, że gdyby cokolwiek działo się co mnie zaniepokoi mam biec do szpitala lub do gina, że do szpitala mam się nie przejmować, żadnych skierowań, ani nic, tylko iść, a mój lekarz ani słowa na ten temat. Myślałam, że wizyty mi częstsze zrobi, no chociażby, żeby mieć pewność, że jest wszystko ok. przecież to końcówka, lepiej dmuchać na zimne, a on zero przejęcia. Boli mnie, że aż tak się pomyliłam do tego człowieka, mam doła przez niego jak cholera.
 
Asiu, nie dołuj się, wybierz sobie już położną środowiskową i z nią rozwiewaj wątpliwości, a jak coś Cię będzie niepokoiło, to rzeczywiscie do szpitala, choc mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby :-)
 
reklama
Do góry