reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Pat widać my wygladalysmy na takie ci wymazu potrzebują hehe

Asia może te wyniki będą wcześniej? Może podzwon za tym? Porażka, że lekarz się tak zachowuje... :/:(
 
reklama
A nie robili Ci gbs w szpitalu ? Bo u mnie zawsze pobierają wymaz na gbs i inne bakterie grzybki itpc

Nie pobietali, raczej nie. Leczyli mi grzybice, bo to miałam i też miedzy innymi przez lekARZA, bo zaczął mi leczyć grzybice potem stwietdził, że jest lepiej, a idealnie nie będzie i nie pociągnął leczenia, a w szpitalu lekarka jak zobacYŁA grzybice to Za głowę się złapała.
 
Asia, wynik pewnie będzie wcześniej, sprawdź, czy można odebrać w rejestracji/u położnej, za tydzień już powinien być.

Doli, nie ograbiłabym Cię, jedz, mam nadzieję, że słodkości działają na dołki :-)
 
Vesuna ja się trochę boję domu narodzin, a znasz tam jakieś położne? W ogóle to jadę tam oglądać dziś pierwszy raz:)
Tak mało dziewczyn z Warszawy?

Myla szpital? czekamy na info weź z telefonu skrobnij coś...

Karina ale fajna waga maluszka, chyba gdybym miała taki dokładny termin cc to już niczym bym się nie stresowała.

Asia -miałam identyczna sytuację ostatnio, moja gineczka jest cudowna i całą ciąże bardzo było miło i tak idealnie, bo ja to straszna wstydziocha jestem a ona potrafiła mnie podejść, a na ostatniej wizycie własnie szybko, pobieżnie wszystko ok do zobaczenia za 3 tyg. i tez się czułam taka niedoinformowana i nie do końca zadowolona. No więc sobie wykupiłam osobno tak po prostu usg żeby popatrzeć zapytać itp. i było super bo przyszłam tylko na to do obcego lekarze więc mi wszystko popokzazywał, pooglądał, pomierzył i teraz jestem spokojna.
 
Asia, wynik pewnie będzie wcześniej, sprawdź, czy można odebrać w rejestracji/u położnej, za tydzień już powinien być.
No właśnie u niego to jest tak wszystko inaczej, nie ma rejestracji, rejestruje sie telefonicznie bezpośrednio u niego, wyniki też nie wiem czemu on dostaje. Przed tem było tak, że dawał skierowania, robiło sie badanie w laboratorium i odbierało wyniki i z nimi szło do niego, a teraz idzie się zrobić badania, a wyniki dostaje on i dopiero na wizycie mówi co i jak, ale nawet nie daje tych wyników do wglądu, a powinien myślę. Więc z GBS pewno będzie tak samo, no chyba, że da mi znać, że ma wynik i żebym po niego przyszła w co wątpie.
Bo on jest w niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej, który ma umowe z NFZ, i jest trochę na innych zasadach niż typowi lekarze z NFZ, a już sama nie wiem o co chodzi.
Jeden malutki plusik całego zajścia nie przytyłam ani grama. To może uda mi się zmieścić w wadze, w której chciałam, tylko muszę sie pilnować, żeby za dużo słodkiego nie jeść ;-)
 
Jejku Myla daj znac...

Doli z taka szuflada to sie nie dziwie ze dwojki nie mozesz wycisnac :))
A swieta poszla to zeby jakas gorsza nie przyszla :D
 
reklama
Doli tylko jak dostaniesz boli przez zatwardzenie to żebyś nie panikowala że rodzisz :p bo po kilku dniach niekupania i jedzenia czekolady to w końcu urodzisz mega 2 i żebyś tego nie mylila :p
 
Do góry