reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
hej

rycze dziś bo mąż wziął na rower syna i zawiózl go do przedszkola, pierwszy raz od roku nie ja odprowadzam i to na rowerze przez to zasrane rozkopane miasto :frown::no2:

Karina cudo!!!! rozumiem,że tyle dni przed cc ze wzg na ostatnią sytuację? bo chyba cc robią ( planowane ) jakos tydz wczesniej ? ja też mam stan przedwymiotny i nic więcej to jest okropne :( mąż mnie wkurza teksty czy cos można poradzić, a co on może wiedzieć!!!!!!!!

Szaj super wiadomości!!!!

Tabasia w 1 ciąży żądnej a teraz miałam na flaki których nieznoszę i na czekoladę..naraz oczywiście..ble:eek: mdłości mam masakryczne, nic nie jem, waga idzie w dół, na noc jem do godz 18 co jest u mnie mega osiągnięciem bo normalnie jadałam po 2 kolacje z czego ostatnia o 22 nierzadko

Myla a kiedy ta wizyta przypomnij? ja za 6 dni...... ja z początku jadłabym tylko mięso a teraz już nic, na myśl o nabiale mnie mdli, to samo jaja bleeee a szynka mi dziś śmierdziała jakby skisła ;/
 
Hej
gratuluje udanych wizyt oby maluszki rosły zdrowo :-)

Dziewczyny współczuje wam tych mdłości, to musi być masakra jakaś. JA na razie nie mam żadnych zachcianek i nic mi nie śmierdzi itp. Mam ciut większy apetyt na słodkie a to niby na dziewczynkę się chce :-) Przy Antku odrzuciło mnie właśnie od słodyczy nie jadłam nic słodkiego.

A mnie wypryszczyło mam cała twarz w takich krostkach buzia jak tarka okropne to jest.
 
kurde dygotka ja chce dziewczynke . mam jakieś dziwne parcie. w sumie to dziwne, bo chciałam syna ale tak w ukryciu dziewuszka mi sie marzy :/:/
 
Nam za to marzy się syn :D niektórzy twierdzą ze wyglądam ma syna inni ze na córkę :p będzie kto będzie kochać będziemy tak samo :)
 
Mi się marzy chłopak, ciężko mi wyobrazić siebie w roli mamy dziewuszki...róże, sukienki, spineczki, warkoczyki, księżniczki to totalnie nie moja bajka :-(. Najwyżej od małego będę wychowywać buntowniczke słuchającej ostrej muzyki i biegającej w trampkach :p. A tak na serio, to byleby zdrowe było :-)
 
Haha ja właśnie też tak myslalam że te różowe ubranka, sukienki..jak będzie cora to będzie mała kochana chłopczyca :d
 
mój pierwszy syn bo też dziewczynki nie ogarniałam a teraz coś się poprzestawiało :-Dpoza tym coś tak czuje..no ale trzeba poczekać...

ja wyglądałam też na dziewczynke w 1 ciąży bo miała syfy i ogólnie dramat a chłopak był, więc żadna reguła to..
 
reklama
Do góry