reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Jej wy naprawdę niewiele przytylyscie moge tak szczerze powiedzieć ze Wam zazdroszczę 7/6 kg cudnie ja sie w miarę z moich 11 cieszylam ale bardzo chciałam 8 :)

Leżę w wannie i nalalamnostwo wisniowego olejku....ale obiecałam jeszcze sałatkę owocową:)

Tabasia u mnie w pracy tez od początku tygodnia Meksyk! Dzis nie miałam czasu na herbate! Ale cały czas wierze ze tylko donkonca tyg.

Marela a mi powiedział gin że cc od 4100 :0 widać każdy ma inne podejście. Ja bym wolała cc ale nie sadze infuzję sie nastawiłem na sn.
 
reklama
Tabasia, współczuję kiepskiego dnia... Zwłaszcza w pracy. Kurczę, zanim doceniać, że pracujesz w zaawansowanej ciąży... Zupełny brak empatii... Całe szczęście jeszcze do końca przyszłego tygodnia, jeśli dobrze pamiętam?
To chyba miałaś najbardziej oryginalną wypowiedź w szkole rodzenia ;o)

MIlia, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba na stronie "Rodzić po ludzku" wyczytałam, że zzo należy się każdej kobiecie, ale niestety szpitale bardzo często pobierają za to kasę - "cegiełki", albo wymagają wskazań od specjalistów... i to oficjalnie można na ich stronach/ogłoszeniach wyczytać...
 
Anemonne ja jeszcze 1.5tyg ale jak mi jutro polozne powiedza ze mam juz skonczyc to ani sekundy sie nie zastanowie. Ledwo chodze,wszystko mnie boli,ryczec mi sie chce... jednym slowem mam dosc :/

Oltoma sprzataczce (bez urazy dla tego zawodu) we lbie sie poprzewracalo. Zreszta ja juz z nia mialam jazdy jak o mnie plotkowala i jej zwrocilam uwage. To skarge na mnie idiotka napisala :)) gowniane zycie ma to zyje cudzym albo praca ;)
Tak dobrze pamietasz jeszcze do konca przyszlego. Ale cos czuje ze nie dotrwam. Raz wkurwienie osiagnelo szczyt, dwa rozsypuje sie. W nocy na czworakach do kibelka laze bo tak wszystko boli :(
Echhh dzien jeczenia...
 
Anemonne - ze tak powiem rozmiar mamy ma niewiele wspólnego z,waga dzieciny. Ja z tych dużych i co? Pierwsza donoszona urodzona w 40 tyg - 2800. Obecna 36 t niby i 2400 jak na,razie. Moja przyjaciółka malota o wadze obecnej 45 kg a jak w 1,ciaze zachidzila to 39 kg i dzieciaki po 3600 rodziła:)
I w teorie ze duże łatwiej - sorry ale mój gin dzis cos odwrotnego powiedział:)

No wg mojej wagi mam od startu 1.5 na plusie. Od wagi najniższej 4.5 więc calkiem nieźle.

Oj Tabasia wc na czworakach rozumiem. Dzis tez praktykowalam.niestety przed samym wc i tak wstać musiałam. Aczkolwiek przez moment przemknęło mi siusiu pod prysznicem.... Niestety wtedy musualabym się umyć.
A ty się sprzątaczka przejmujesz?????
 
Aylin nie przejmuje sie ale mnie tak laska wkurzyla ze hej. Zawsze jakas jazda z nia mam. Juz pol firmy jej nie lubi bo odkad "awansowala" to wyzej sra niz .... prosta dziewucha wszystkich obgaduje bezczelnie. Nie ma na nia rady. Ja tam na skargi chodzic nie zamierzam bo to nie moj poziom.
Firme mam spoko i prace tez ale na razie jestem na etapie ze jak cos sie lepszego trafi to zmieniam. Za duzo bab tam pracuje. Kiedys bylo inaczej. A teraz to jedna drugiej do oczu skacze. I po co? Ja ide robie swoje wychodze z pracy i o niej nie mysle. To jest moje zdrowe podejscie :)

Kurcze ja tak czesto raczkuje do kibelka ze masakra :( kilka razy w nocy :/ chyba potrzebuje juz odpoczac...
 
Sorry za glupie pytanie ale czy bole porodowe mozna polaczyc jakos z bolesciami zoladka? Siedze i sie skrecam :( zaparzylam rumianek bo nie mam miety. Moge wziac nospe??
 
reklama
A można rumianek w ciąży? Ja Ci nie pomogę z tym czy można połączyć te boleści.
A ja czuję się okrutnie brzuch boli ze chodzić nie mogę, krocze tez ale jakoś chodzę.
 
Do góry