reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Milia, ja o cesarkę to się cały czas modlę! Trzęsę portkami od ostatniego USG, jak mnie lekarz postraszył, że kolejne też duże będzie :baffled:
Do tego powiedział to burak tak jakbym miała na to wpływ; poczułam jakby mnie karcił słowami:wściekła/y:

Niestety u nas cc jest takim samym prawem jak znieczulenie. Niby nam się należy, ale lekarze położnicy i tak zrobią co sami będą chcieli.
Liczy się dla nich kasa, więc zmuszają do sn bo dla nich prawie żaden koszt...

Anemone, w teorię, że duże dziecko łatwiej rodzić też trudno mi uwierzyć. No to przecież fizycznie nielogiczne, no ale może mam za mały móżdzek:dry:

Doli, współczuję doła. Trzymam kciuki, aby święta jutro wyszła! A może lepiej Tobie niech powiedzą, że wszystko wzorowo - i odeślą do domu aby leżeć i pachnieć!

Dziewczyny, a te wskazania do cc powyżej 4,5 kg to nie dotyczy tylko pierworódek?
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje bardzo za zyczonka w imieniu Synka :)
Bylam dzis w szkole rodzenia i jak sie przedstawialam to musialam powiedzuec cos o pierwszym dzieciu. To powiedzialam ze dokladnie 5 lat temu sie urodzil w tym szpitalu :)

Ogolnie dzien podly dzis mialam i pol przeplakalam :/ zalozyli nam blokade na aucie i musielismy wybulic kupe kasy. Szmaciarz nawet na 9 miesiac ciazy nie dal sie ublagac. W pracy laska mnie wkur*ila na maxa. Ale trudno. Ludzie sa rozni a ja mam swoje zycie POZA praca i to fajne zycie :) a jak ktos ma swoje nudne to zyje praca.

Widzialam dzis porodowke. Masakra. Warunki jak przed wojna :))
Jutro ide do poloznych, zobaczymy co ciekawego mi powiedza...

Myla mi tak czasem pocieknie jak mi sie woda wleje...

Doli cierpliwisci do pojebow :D

Karina zdroweczka dla Emily. Ja pedicure wczoraj sobie zrobilam sama. Co prawda nic specjalnego ale samopoczucie lepsze :)

Babydust moze nie bedzie taka ogromna... nie martw sie na zapas.

Ejjjj laski to nie byla zadna klotnia :)) ;)
 
Ostatnia edycja:
Tabasia, przykro mi, ze taki ciężki dzień miałaś :-( ale tak jak mówisz, najważniejsze, że masz fajne życie i fajną rodzinę, to daje siłę, zeby przetrwać takie sytuacje :-) hmm, to mówisz, ze takie kiepskie warunki? ale sama opieka okołoporodowa chyba na wysokim poziomie?

Oltoma, dla mnie jedynym pocieszeniem przy sn jest to, ze w moim szpitalu jednak dają zzo.

Myla, dobranoc :-)

Też idę się kąpać i spać, padnięta jestem, dobrej i spokojnej nocy wszystkim :-)
 
Oltoma nie wiem ale wydaje mi sie ze nie. Bo na wizycie pytam gin jak to bedzie bo ja nie chce cc i sie boje a ona ze powyzej 4,5 to juz mnie potnie. Mam nadzieje ze wagowo bedzie podobny do brata;) niby tylko 3290 a i tak ciezko bylo go wyciagnac. Wiec mysle ze nie tylko pierworodek. Nie chcialabym bym rodzic np. 4990 mimo ze juz rodzilam - a tyle mial moj M.
 
reklama
Milia no opieka jest super :) z tego co wszystkie kolezanki ktore rodzily sn mi opowiadaly. Przy cc tez mialam dobra opieke :)
 
Do góry