reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Babydust 3600 to pięknie i 7 kg z tego przytyłaś brzmi idealnie. U mnie na szkole rodzenia babka mówiła ze większe dziecko łatwiej,sprawniej wychodzi bo sie dobrze w kanale obraca, a takie małe to lata i sie moze zaklinować.

Moj to bardzo malutki sie wydaje 37 tydzień i 2500 ciekawe czy do 3kg dobije w ogole. Ale ja tez jestem drobna wiec moze czuje ze większy by sie nie zmieścił :)

Ja już zjadłam dwa opakowania oeparolu:) a mam tez z bazarku taki prawdziwy olej z wiesiołka i moczę w tym chleb i zjadam popijając liscie malin[emoji13]

Myla ale bądź już dzis grzeczna i odpoczywaj, ktory Ty jesteś tydzień ?

Karina ale mnie nakrecilas na fryzjera moze jutro bym sie wybrała ?
 
reklama
Anemone dzieki za pocieszenie ale jak sobie przypomne jak cholernie bolalo gdy mlody sie do kanalu wstawial to ja dziekuje :/
teraz tez dziec wysoko wiec pewnie podczas porodu znowu bedzie sie wstawiac :(

mam po porstu porownanie rodzic 3100 a 4100 a 4500 nie wiem czy chce poznac :(
a tu jeszcze w sumie nawet 4 tyg moze posiedziec :/
 
Dygotka ciekawe ile faktycznie bedzie miał Twij bobas po urodzeniu :-D

Ja dzis mialam spokój z obiadem, maz zeżarł kebaba :-D

Robie wlasnie ciacho dla teściowej :tak:

Myla Ty znowu zdjecia z piwnicy dajesz ;-) u Ciebie jest tak ciemno?

Kuklaki spoko, ja tez jakbym mózg gdzies zgubiła... Dzis to zapomniałam rozmrozić malin a śmietanki do ubicia leżały pol dnia na blacie, to nic, ze powinny byc mega zimne...:no:

Kawy jeszcze nie kupiłam :wściekła/y:

Babydust hmm nie wiem co Ci napisac..a jakie masz podejście do cc? a z ta paszcza to jak mogłas hahaha :-D:-D

Myla Twoja mała ma opcje zasysania?
 
Doli, gbs + się dołujesz?? przecież wiedziałaś, że masz...daj spokój, szkoda Twoich nerwów, poczytaj coś może, będzie wszystko dobrze :-)

Babydust, to beznadziejne podejście mają, może inny szpital?

Myla, chyba powinnas mu powiedzieć...
 
milia wszystkie szpitale u nas maja podobne podejscie do sn
a ja bede rodzic w szpitalu w ktorym pracuje moja ciocia , wierze ze ona mi krzywdy nie da zrobic ale tez jest nastawiona na nature i ze operacja to ostatecznosc :/

Lei jakie mam podejscie do cc ? kurna nie wiem tak samo boje sie cc jak i sn przy takiej wadze dziecia :( :( :(
 
Lei pewnie ok 4 kg będzie miał tak jak i pierwszy synek. Mi to bez różnicy bo i tak cc.
Przynajmniej mój mąż nie będzie się bał maluszka.

A ja przytyłam tylko 6 kg id początku wiec luz.

A u mnie w szpitalu dziecko powyżej 4500 jest już wskazaniem do cc
 
Doli, na szczęście ona jutro juz wychodzi, mam nadzieję, że Ty też szybko :-) na crp coś zaradzą i infekcję wyleczą. Śpij dobrze, spokojnej nocy :-)

Babydust, to dobrze przynajmniej, że Twoja ciocia będzie czuwała...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry