reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej laski, melduje, że u mnie wszystko w porządku! Dzidzia nadgonila i zamiast być 2 tygodnie młodsza, jest już tylko tydzień w plecy :-D. Mierzy 1,6cm, serducho bije aż je z korytarza widać (cytat ginekologa ;-)), a termin mamy na 16 kwietnia. Dostałam mega listę badań, z którymi startuje w poniedziałek. USG genetyczne mam umowione na 1 października, ze stresu przed nim to chyba zejde ;-).
 
reklama
Karina cudowne wiesci :)

Szaj bardzo sie ciesze :)

Co do tsh ja przed sama ciaza mialam 2.66 i zaszlam bez problemu. Teraz nawet nie wiem jakie mam i sie tym nie przejmuje ;) wszystko bedzie dobrze!

Jeeeej ale mi brzuch wywalilo szok! No i dalej mdli :(

Jakie mialyscie najdziwniejsze zachcianki? Bo ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych. Nigdy tez nie wstalam w nocy zeby cos zjesc... mam nadzieje ze teraz bedzie podobnie :)
 
Zarówno w pierwszej jak i obecnej mam odrzut od mięsa. I wchodzą mi owoce wszystkie. Aaaa i o ile na godzien uwielbiam wszelkie pieczywo ciemne z dużą ilością ziarenek to teraz nie przejdzie jest mi po nim niedobrze, muli mnie i mi się odbija
 
No tak od miesa tez mnie konkretnie odepchnelo... generalnie jem rzeczy ktore nie wywoluja we mnie odruchu wymiotnego ale to nie sa zachcianki. Moja kolezanka jadla ogorki kiszone z lodami :)) nie wyobrazam sobie takiego polaczenia...

Dobra ide spac bo chce mi sie rzygac :(
 
W pierwszej ciazy wstawalam w nocy na kakao..albo chrupki z mlekiem. Jeszcze na biały ser miałam fazę. I od kilku dni znowu mi sie marzy, ze śmietana i pasta paprykowa. Jutro tato mi kupi rano bo jestesmy w Pl juz :)
 
reklama
Karina,Szaj ale Wam zazdroszcze!!! Kiedy ja będę mogła się cieszyć z mojej Kruszynki...

Niedługo i u Ciebie bedzie widac serduszko kruszyki :-) trzymam ✊✊✊✊ kciuki !

Ja tez nie mam ochotę na mięso , ale nie ze by mnie odrzucalo ...,dzis walczę z mdloscia :-( , normalnie hafta bym wypuściła
 
Do góry