reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doliores - nie zemdlalam, prawie zemdlalam, zakrecilo sie w glowie i zrobilo mi sie slabo. mysle, ze u mnie to bylo przemeczenie i niskie cisnienie, niestety nie mam cisnieniomerza, czekam az siostra mi pozyczy, ale odrzucilo mnie od kawy a kawe to baaardzo lubie i pijalam kilka na dzien.
najlepsze, ze lekarz vel konowal nawet mi nie zmierzyl cisnienia :no: ograniczyl sie do zwolnienia i rady typu prosze wypoczywac...
 
reklama
corka miala 3100 a syn 4100 no roznica wielkosci znaczna syn wygladal od razu na 3 miesiace byl zreszta mega silny i baaaardzo szybko zbieral sie do siadania i raczkowania takze nie nacieszylam sie wtedy tym malusim dzidziusiem
moze teraz sie uda ;)

jak mnie moj maz wkurza normalnie patrzec na niego nie moge :(
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje za odpowiedzi, wszystkie przyblizyly mi troche ten problem.

Anulka nie nie chciałam nikogo urazić..sama nie mam idealnego ciała i rozmiar bynajmniej nie 36.
Sama kilka lat temu po rzuceniu fajek przytyłam 10kg w 1,5 miesiąca :szok:

Wiem jak ciezko jest zgubić dodatkowe kg i z tego powodu lubię sobie odpuścić np batonika chipsy paluszki...jem za to frytki i lody ale wszystko jakoś rozsądnie bo sie źle czuje ze sobą jak przestaje sie mieścić w ulubione jeansy...

W poprzedniej ciazy postawiłam sobie cel 12-15 kg ale tez jadłam rogaliki z nutella i frytki tylko pilnowałam zeby nie przekroczyć limitu. Teraz tez mam taki plan...i chciałabym jesc zdrowiej bo odkąd mam mdlosci to zdrowe rzeczy mi nie wchodzą zupełnie :(
 
Ostatnia edycja:
doliores ech nie pytaj od 3 tyg grabi sobie kompletnie :(
zadzwonili do mnie przed chwila z przychodni gdzie dzisiaj tsh robilam ze mam zly wynik i musze jak najszybciej u lekarza sie zjawic
patrze a tam wynik 0,03 :szok: fakt ze w poprzedniej ciazy mialam 0,16 i lekarz kompletnie olał to teraz jest to jednak ilosc mini mini
dr google mowi jednak "Poziom hormonu TSH waha się na różnych etapach ciąży. Podstawowe jego wartości dla pierwszego trymestru wynoszą od 0,01 do 2,32 mIU/l. Natomiast w drugim i trzecim trymestrze stężenie TSH mieści się kolejno między 0,1 i 2,35 mIU/l oraz między 0,1 i 2,65 mIU/l." wiec sie uspokoila, troche ale zadzwonie do ginki pozniej
dobrze ze z watroba wszystko ok mimo dosc wysokiego cisnienia :/
 
doliores przed ciaza mialam 1,08 czyli idealne do zaciazenia :) i sam srodek normy ft4
z tarczyca nigdy nie mialam problemow i mysle ze tym razem tez mnie w konia nie zrobi bo to juz by bylo za duzo :(
wystarczy mi cukrzyca ciezarnych, wysokie cisnienie i musze uwazac na serce :baffled:
 
Zapomniałam doradzić mamuśkom z zaparciami picie magnezu. W poprzedniej ciazy bardzo mi to pomogło, poleciła mi moja ginekolog. Teraz mi sie przypomniało bo mam wlasnie znowu problemy...do tego samopoczucie sie polepsza! :)

Najlepiej tez nie brać żelaza w tabletkach bo wtedy to mozna sie w ogole zatkać kompletnie...mi na anemię pomógł sok z pokrzywy Żyworodka chyba sie nazywał.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :-)
Widziałam i słyszałam serduszko :-) yupiiiii oto obrazek z bicia serduszka: ImageUploadedByForum BabyBoom1409768248.011819.jpg

Lekarz skorygował datę z 9.4 na 13.4. I najprawdopodobniej bede miala 10-14 dni wczesniej cesarkę - ze względu na wcześniejsze komplikacje.
A oto moja kochana kruszynka :-)
ImageUploadedByForum BabyBoom1409768363.928573.jpg

Jutro mam znowu termin, bo nie zabrałam starego ,, matczynego paszportu,, taki sie w Niemczech dostaje. Gin chce zobaczyć jakie badania mialam wczesniej robione , zeby tego nie powtarzać. Bo za niektóre musze sama płacić jesli je chce.

Jestem szczęśliwa :-) a taka bylam zdenerwowana przed wizyta, ale teraz mi lepiej.
I przepisał mi jeszcze witaminy: femibion ...
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1409768248.011819.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1409768248.011819.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 33
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1409768363.928573.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1409768363.928573.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 35
Do góry