reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
dygotkaa - ja jak lezałam na porodówce z moja kruszynką(2800) to na drugi dzień dowieźli mi towarzystko - dziewczyna z synkiem 4460. Jak połozyłysmy obok siebie to róznica jak miedzy noworodkiem i 3 msc dzieckiem :) Zreszta moja nawet jak 3 msc miała to do tej wagi nie dobiła
 
Wypadzm z obiegu troche!
Przyszlam sie pochwalić kolejnym zrzuconym kg ;D 77kg jeszcze z 5 i bedzie idealnie lol

Lea, niektórym po ciazy zmienia sie metabolizm i np ja wszylam 55-58kg przed Tadziem, w ciazy wpadło prawie 30kg (rzuciłam fajki +6kg, zaraz potem wylądowałam przykuta do lozka na 2mies +6kg), po ciazy dupa, nic nie spadło wrecz sie "zadomowilo" duży cyc, fajna pupa i talia ratuja mi proporcje sylwetki. Podejrzewam ze dziewczyny tez nie sa duze z zaniedbania. To nie USA ze sie wp* kubelek kfc i popija litrem coli codziennie.

I niepowiem ale z zazdrości robie sie zielona jak słyszę ze "po porodzie wszystko samo spadło"
 
czesc witam wszystkie, duuuzo piszecie!
bardzo dlugo milczalam ale podczytywalam i korzystajac z wolnej chwili pisze co u mnie.
w zeszlym tygodniu bedac w pracy prawie zemdlalam i od razu udalam sie do lekarza. dostalam zwolnienie i takim oto sposobem wszyscy u mnie w pracy sie dowiedzieli - czego bardzo nie chcialam- a tym samym postanowilam powiedziec moim najblizszym.:-)
poza tym jem caly czas, bo jak nie jem to wymiotuje slina i sokami zoladkowymi!!! to jest straszne, tylko jak spie jest ok, ale nawet krotka nocna wuizyta w wc, to mdlosci i prawie wymioty!
u mnie poki co na wadze - 3kg ale sie nie ciesze. za pierwszym razem mialam tak samo poczatkowy spadek a pozniej ponad 30na plusie! takim oto sposobem wazylam tuz przed porodem 99kg brrrrr na szczescie pierwsze 10 zeszlo blyskawicznie, druga 10 zostala ze mna troche dluzej a z trzecia walczylam prawie rok. nigdy nie nalezalam do kruszynek i tak sie zlozylo ze zarowno za pierwszym razem jak i teraz startuje z dosc wysokiego pulapu. ale nie bede teraz o tym myslala mysle, ze od maja 2015 bedziemy sie wzajemnie mobilizowac do gubienia kilogramow:-)
 
ja tez przy karmieniu bylam non stop glodna a ze dzieci nie mialy alergii to moglam jesc wszystko niestety i nie stosowalam rzadnej diety karmiacej z czego korzystalam bardzo po diecie cukrzycowej mialam dosc diet :( takze kilogramy po ciazy zostaly :(
przed ciazami rozm 36 po 1 ciazy rozm 38 po drugiej ciazy rozm 40 potem powrot do pracy i czasu na jedzenie w pracy zero wiec obfite kolacje zalatwialy calodzienny posilek + automat do kakao mnie zalatwil tak ze w pewnym momencie mialam ciuchy 44 :( 3 lata temu zawzielam sie i schudlam 17 kilo i powrocilam do rozm 40 i mam nadzieje ze po tej ciazy tak zostanie choc idealnie to by bylo 38 ale wtedy musialabym cala garderobe wymienic wiec sie nie opyla ;P
 
Lei sadze ze krzywdzisz nie ktore osoby pytajac jak mozna doprowadzic sie do takiego stanu. Niektorzy tak jak ja sa po roznych chorobach i leczeniach. Nie oceniaj wszystkich swoja miara. To ze Ty masz idealne cialo rozmiar 36 nie znaczy ze wszyscy maja byc tacy jak Ty. Chcialabym zebys nie krytykowala innych za to ze sa grubi, niscy rudzi czy jeszcze inni. W wielu przypadkach jest to rowniez sprawa genow. Bardzo prosze miej to kiedys na uwadze nim zapytasz " jak do takiego stanu mozn sie dopuscic "
 
Boże mam pierwsza zachcianke - roslo. Idę gotowac :) a poza tym w szafce z przeteorami vos mi śmierdzi i musze wszystko wydrzeć i sprawdzić. Podejrzewam ze ogórki za wcześnie wsadzilam
 
Tabasia ja liczę wszystko wg OM, nie patrzę, że miałam 2 tyg do tyłu, w 1 ciąży też tak robiłam, jak wracałam dopadł mnie tak nagly głód , że miałam plamy przed oczami!!! :szok:

dygotka mój prawie kg mniej, bo 3.7 a był jednym z większych :D wyglądał jakby miał z miesiąc conajmniej ;-)

Iza super, ale mam nadzieję, że wszystko w zdrowym trybie? bez głodzenia? :-) co do spadania po porodzie, to długo miałam moje 6 kg więcej ale olewalam to, źle nie było, sama zaczęłam ćwiczyć po 5 mc a potem już ćw,. weszły w krew, waga leciała i leciała... natomiast mam w rodzinie przypadki, że tyją w ciąży 25 kg rodzą a potem mają rozmiar 34 i do tego wpierniczają jak wieprze i zero tłuszczu grrrrrrrrrrr

blomme a jak te omdlenia zdarzają się jeszcze? ja mam takie stany "przed" dosyc często :/
 
reklama
Do góry