reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Szaj mi to się ciągnie jak gluty z nosa! teraz te dni mijają tak wolno, że dramat :szok: ja jeszcze 1.5 mc.. eh

asia a dali Ci coś na ból ????

magda ale szalejesz z tymi oknami!!!

marela a ja już spakowana :-D tzn prawie bo resztę muszę zamówić ale takie podstawowe rzeczy czekają :D
 
reklama
Asiu wspolczuje bardzo. Mnie kolka lapala 2 razy na poczatku ciazy ale jakis przeszlo. A u Ciebie jezeli nie nerki to co??

Karina z Ciebie tez niezly pracoholik ;) mozemy sobie rece podac...

Ja wracam od pielegniarki. Niestety Mloda dalej mniednicowo a to znaczy ze pod koniec marca bede na wylocie... pieprzona cesarka :( bo uparciuch sie pewnie nie odwroci...

Ok. Jade do pracy.
 
Dawali kroplówke w nocy, i rano zastrzyk z nospy, ale ani jedno, ani drugie nie pomogło. Kurczę czemu to wszystko tak długo trwa, przeciż człowiek się przekrenci zanim coś poradzą.
 
Myla, babydust dzięki :) w takim razie też się nie mogę doczekać po:)

Tabasia Bo to pewnie właśnie chodzi o dobrą organizację, ja z moim K tez sie nie ograniczamy, tylko będzie trzeba pewne rzeczy od nowa ustawić.

Natasza własnie ciekawe skąd Ci bezdzietni mają najwięcej rad... hahah Pat i mały terrorysta podoba mi się:)

Milia No właśnie dość abstrakcyjne jest wszystko, ale sama informacja że u Was tez tak było bardzo poprawia mi nastrój. No i nasi znajomi tez nas mają chyba za takich typowych hedonistów. A o naszych kotach równiez wszyscy się wypowiadają że do łóżeczka wejdzie i zadrapie hahaha to akurat bzdury mini juz zna kociaki bo jak leżą koło mnie i mróczą to się wybrzusza zawsze w ich stronę, pewnie to mruczenie po wodach płodowych sie rozchodzi.

Lei Ja właśnie sobie narobiłam troche ciśnienia niepotrzebnie, staram się nikomu nic nie narzekać, chodze do pracy i chciałabym szybko wrócić, bo nie co innego moge robić. No i juz wszyscy mnie maja za taka twardą babkę że nie do końca chce im psuc ten obraz. Ciekawe czy po jakis kontakt nam kwietniówkom sie utrzyma ciekawa jestem jak to będzie u Was:)

Asia bardzo współczuje kolki:( to straszne świństwo! Mój K jak miał to jednak chodzenie mu pomagało nie mógł wyleżeć.

Doli Dla mnie krople do oka to jakis koszmar z dzieciństwa, nie wiem dlaczego tak sie tego bałam? ale bardzo tego momentu jak kropla dotknie oka i moja mama wymyśliła, że nie na oko tylko mi dawała potem w sam ten trójkącik koło nosa i tak jakos juz sie nie bałam
 
Ja już próbowałam wszystkiego, i wstawać, i klekać, i prawie, że na głowie stawać, choć chodzenie sprawia mi ogromny ból, nie mogę się wyprostować tą prawą stroną, a każdy tuch nogą to jakbym miała wyrwać wnętrzności.
 
Sataga to faktycznie długodystansowiec z synka. Moja 2 latka bez drzemki nie da rady. Fakt że przez to chodzi trochę później spać bo 21-22 ale ja wolę jak mi się w dzień prześpi bo inaczej strasznie marudna jest. A rano kolo 8 się budzi, w weekendy bliżej 9 :)

Asia oby szybko ustalili co ci jest.

Tabasia może jeszcze mała zrobi ci niespodziankę i się odwróci. Nigdy nic nie wiadomo.
 
Tabasia no dokładnie :) teraz w domu zaiwaniam ..., i wiem ze sie nie wyrobie :( , zaraz musze sie szykować do gina , chce na 15 juz tam byc , ale golenie , kremowanie i maseczka :p czasu nie starczy lol
Cc nie jest taka zła ( przynajmniej pierwsza )
 
Asia, oby Ci się niedługo polepszyło...

Dziewczyny, a jak jest z pomalowanymi paznokciami podczas porodu? Słyszałam, że szpitale nieprzychylnie patrzą na odpicowane pazurki, ponoć niektóre objawy przy komplikacjach porodowych objawiają się na paznokciach....Mnie korci niesamowicie hybryda, strzeliłabym sobie przed porodem (oczywiście w miarę krótka), ale nie wiem czy w szpitalu mi nie każą zedrzeć...
 
reklama
Wiecie co przez to że trafiłam tu zaczynam mieć stracha i nie chce rodzić. Jak sobie przypomniałam te bóle, i teraz jak się tak wymęcze, chyba będę miała paniczny strach. Do tej pory wspominałam to wszystko dobrze, ale po dzisiejszym dniu nie chcę znów przechodzić przez boleści. Fakt, że poród może trwa w sumie krócej, bo są przerwy między bólami ...
 
Do góry