reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ale boli masakra. Czekam na wyniki. Prawdopodobnie to nie nerka, a wątroba, już nie wiem co gorsze, fakt że cholernie boli i już nie mam sił. Na szczęście z dzidzią wszystko ok. Ale ja wyje z bólu
 
Asia trzymamy kciuki !!&&&& musi być wszystko dobrze...ważne że jesteś w szpitalu zrobili badania zaraz będą wiedzieć co i jak i napewno coś zaradzą
 
Sataga, a mały nie śpi już w dzień. olej trochę, jak mały już padnie, to tylko szybki prysznic i do wyrka. rano będziesz miała więcej energii i wszystko lepiej ogarniesz.

Jak ja bym chciała żeby on mi spał :D w sumie to jak 1,5 roku skończył to padał nam na drzemkę tylko na wsi u rodziców a jak skończył 2 to już nie było mowy o spaniu w dzień. Jest na pełnych obrotach od godziny 7 do co najmniej 21. Nawet w przedszkolu nie śpi tylko ma w tym czasie zajęcia terapeutyczne.
Wiecie co dzisiaj zrobił? Chciał mnie gdzieś zaciągnąć i powiedziałam mu, że nie mam siły. Podszedł do moich pleców i powiedział, że trzeba mamę nakręcić. :-)

Asia trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego. Informuj na bieżąco.
 
Matko z córką, toż to pojawiają się już listopadówki...Za dwa dni marzec i zaczniemy się niedługo rozpakowywać, kiedy ta ciąża zleciała ja się pytam?! :szok:
 
No właśnie sami nie bardzo wiedzą. Od kąd się pojawiłam obstawialiśmy kolke nerkowa, ale wstępne badania usg nie wykazały zmian w nerkach, i lekarz mówi, że raczej to coś innego, ale powiedział, że dopiero jak będą wyniki to będą mogli coś poradzić, a ja tu se leże i zdycham, tak już od 2 w nocy
 
reklama
Asiu mam nadzieje ze szybko zaradzą i pomogą [emoji110][emoji110][emoji110] trzymaj sie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Najwazniejsze ze dzidzia ok :)
 
Do góry