reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Natasza o co Ci tyle tych rzeczy :-D

Niestety bardzo łatwo zarazić sie zapaleniem spojówek :wściekła/y: zdrowka dla małego!

Asia trzymam kciuki, zeby szybko przeszło!

Ja w koncu spałam jak bobasek, do 7.20 chyba, szok!!! :shocked2:

Myla witaj w klubie ja tez na maxa zasmarkana i ledwo na oczy widzę, głowa jak w kasku i do tego kaszel. Pytałam w szpitalu jak choroby sie maja do zdrowia maleństwa i mi babka powiedziała, ze niebezpieczne sa te świnki różyczki itd a przeziebienia nie ma co sie obawiać. Gorzej jeśli kest wysoka temperatura, która sie utrzymuje...

U nas dzis piekne słońce, nawet 8 stopni ma byc. Pediatra powiedziała, żebyśmy na spacery chodziły na ten katar Viktorii :)confused:) i ze krople tylko 3 dni mozna dawac...poszlabym gdzies z nia ale teraz to niewykonalne..
 
Myla, kocyki z kapturkiem są dla dzieci.

Doli, naszemu psu też ciężko oko na siłę otworzyć, waży już ponad 40 kg, wyrywa się i kopie, a łapy ma ciężkie i dużo siły :-D może inny kraj będzie jeszcze fajniejszy niż Argentyna :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny :-D.

Foli, ja dziś oblewam piwem bezalkoholowym (praktycznie bez smaku, nigdy po ciąży nie wezmę tego juz do ust...). Świat bez studiów na głowie jest taki piękny!

Dziś na szkole rodzenia temat o porodzie, nie mogę się doczekać :-). Mąż upiekl wczoraj ciasto, już wiem co zjem na śniadanie :-D.
 
Milia oby, oby :)

Szaj ja karmi zurawinowe pokochałam!!!! :)

Mały mi się przekręcił i tak uciska... Auc.... Chyba główkę ma po skosie od szyjki...
 
reklama
Rowniez gratuluje Pani Magister Szaj :-D

Ja juz mojej kumpeli nic nie mowie, sama sie przekona jak to jest ;-) choc przyznam, ze bez pomocy jest ciezko, co innego jak ma się mamę czy tesciowa czy choćby koleżankę chętna do pomocy. Czasem trzeba choc na godzinke czy dwie gdzies wyjsć (samemu na zakupy czy obiad albo nawet na spacer) albo skorzystać z tego, ze ktos jedzie na zakupy i moze zrobic tez dla nas. Takie małe rzeczy, ktore odciążają jak przyniesienie obiadu.

Przy tym wiadomo, ze wszystko mozna zrobic i ogarnąć samemu tylko moim zdaniem kosztem siebie..ja tam wyznaje zdrowy egoizm. Przede wszystkim jestem soba, jestem kobieta a nie tylko mama.
 
Do góry