reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Anemonne instynk macierzyński i miłość do malenstwa przyjdzie pewnie z chwilą kiedy je zobaczysz :) spokojnie na pewno będziesz wspaniała mamą:)
 
reklama
Anulka ja chyba pierwsze pranie zrobię w płatkach mydlanych a potem pralam zawsze w normalnym proszku i nic nigdy moim nie było.

Anemonne ja pilam przy Ksawerym. Zdazylam wypić jeden dzbanek :D
Ja tez nie mam czegoś takiego ze chce juz mała tulic itd. W zasadzie jest mi to obojętne. Wkurza mnie ze mnie tak okupuje i mnie to boli,to jedyna rzecz przez która myślę ze mogłaby juz wylezc ( oczywiście w terminie)
 
Dużo piszecie ładnych rzeczy o tych maluszkach, że chcecie juz tulić itp. Mam nadzieje że nie będę jakaś złą mamą ale nie mam na razie takich faz... Pewnie je bardzo polubie i pokocham jak zobaczę i pomieszkać z nim ale na razie nie mam jakiś uczuć... Dziwnie przez to sie czuje...
ja w pierwszej ciazy po urodzeniu corki czulam czułosc , obowiazek zajecia sie dzieckiem jak plakalo rozrzewnienie jak na nia patrzylam ale milosc przyszla dopiero pozniej takze nie martw sie tak czasami bywa :)
z synem milosc przyszla od razu bo wiedzialam co to i jak to :)

alez moja mama mnie wku....wia bo moim dzieciom miesza w glowach bo wie ze ja jej nie poslucham :/ ciagle gada ze imie dla dziecka jest ble b jej ojciec mial kiedys konia imieniem Baska i jej sie z tym bedzie to kojarzyc i ze mmamy zmienic imie
noszzzzz *&%$^&(*) dzieci ledwo pradziadka pamietaja a juz nie mowiac o koniu ;) a pna im takie historie serwuje wrrrr
 
Szaj gratuluje pani magister :)

Babydust nie przejmuj się mamą. Takie głupie gadanie. Mój dziadek tez miał konia którego wołał Baska a jak mu się druga córka urodziła to nazwał ją Barbara i jakoś nikomu się z koniem nie kojarzyło. Mimo że koń dożył leciwego wieku i nawet ja go pamiętałam :)
 
Szaj, gratulacje!

Olusia, a bierzesz cały czas magnez i potas? może trzeba zwiekszyc dawkę?

KinaM witaj :-)

Babydust niefajnie Twoja mama się zachowuje, powiedz jej kilka słów albo zupełnie olej i powiedz dzieciom, żeby jej nie słuchały... ale nie powinna tak mówić :-(
 
margo nie chodzi o konia bo ja go tez pamietam i jakos imie mi sie z tym nie kojarzy
wkurza mnie ze dziecmi manipuluje (wczoraj corka przyszla i zaczela mowic ze jej imie przestalo sie podobac i wydobylam z niej dlaczego :(
juz jej zaczelam gadac zeby dzieciom nie pieprzy...la bo do corki mowi ze ma za duza pupe (a wcale naprawde wcale nie jest gruba tylko zaczyna kobiece ksztalty nabierac) a za to w syna by najchetniej pchala wszystko do jedzenia i gada mu ze jest maly i chudy *%^&*()(* noszzzzzz wpedza je w kompleksy jak nic
a do tego nakupila to cholerstwo TULLEO bo ja wkurza ze jak corka u niej spi to zasypia bardzo pozno - nooo bo jak jej sie pozwala spac do 11 w poludnie to do 23 w nocy dziecko spac nie chce - jak wstaje wczesnie to pozniej ze spaniem problemu nie ma
ale do niej nie dociera ze pakowanie w dziecko lekow nie jest rozwiazaniem :( WRRR
 
Babydust niefajnie Twoja mama się zachowuje, powiedz jej kilka słów albo zupełnie olej i powiedz dzieciom, żeby jej nie słuchały... ale nie powinna tak mówić :-(
no ja to zlewam bo przez cale zycie sie nauczylam ze przekonac ja do czegos to nie jest mozliwe bo ona jest najmadrzejsza i juz
i dzieciom tez to mowie ale wiecie dzieciom nie tak latwo nie wierzyc w co babcia mowi :( :( a poza tym nie chodzi chyba o to ze ona bedzie gadac swoje a ja swoje ^%^&*( no nic trzeba troche ukrocic spotkanka bo szlag mnie trafi
 
reklama
Do góry