reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Jeszcze musze kupic "ochraniacze na suty" :))
I krem nivea z tlenkiem cynku do pupy najlepiej sie u nas sprawdzil :)
Natomiast oilatum do kapieli i juz niczym nie smarowalam po.
 
Dobrze ze tak piszecie, nie będę sie osaczać tylko poczekam spokojnie aż zobaczę i poznam malucha. Moze to tez dlatego ze nie miałam nigdy kontaktu z żadnym dzieckiem wiec nawet nie wiem czego sie po nich spodziewać. Tylko znajomi którzy sami nie mają straszą no to tera zobaczycie jakbyś kolorowo... Albo lepiej śpij póki możesz bo to juz koniec... O udanym seksie po sn zapomnij. Conajmniej jakbyśmy nie czekali na małego człowieczka tylko potworka. Ehhh nie warto ich słuchać.

Babydust z tymi babciami to chyba często bywa problem. Nie wiem jaki masz kontakt z mamą ale moze kiedyś wam sie uda o tym spokojnie porozmawiać ona na pewno widzi ze sie denerwujesz ale nie koniecznie rozumie, a moze dorastania dzieciaczków ją dotyka próbuje rywalizować zeby je zatrzymać bliżej siebie? Ważne zeby wiedziała że sprawia Ci tym przykrość w końcu to mama taka jak my niedługo i pewnie żadna nie chce świadomie źle dla swojego dziecka. Ale ja tez będę musiała zrobić szkolenie, a moj ojciec jeszcze jara papierosy i tak zawsze śmierdzi fajkami o niego ze mu wprost powiedziałam ze mu wnuka nie dam dotknąć :)
 
Aylin dezodorant łagodny, i ja mam jeszcze oczar w płynie (bardzo przyspiesza gojenie), jakies rzeczniczki jednorazowe, bielizna jednorazowa?
 
reklama
Do góry