reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dziekuje za przyjecie :-)

Jestem szczesliwa mama dwoch dziewczynek (zaraz wstawie suwaczki) a teraz oczekuje... trzeciej kobietki!
Brzuszek juz baardzo ciazy, mala sie jeszcze nie odwrocila wiec strasznie mam skopany pecherz. Jest to zreszta sprawa ktora nie daje mi spokoju bo skoro to juz trzeci porod to lekarze nie sa sklonni wykonywac cesarki przy ulozeniu miednicowym.

Anulka Slepp&Play nie maja jedynek...

Kinia witaj ;)
Gratuluję trzeciej córci. Mi się marzyło, że teraz będzie córeczka, ale sikor urósł i będzie drugi synek. Mój mały był już ułożony główka w dół, ale w 32 tc stwierdził, że mu niewygodnie i z powrotem obrócił się główką do góry. W ogóle jakoś dziwnie się ułożył, bo moja ginekolog powiedziała, że w takim ulozeniu nie ma szans się naturalnie urodzić. Cały czas kopie mnie po pecherzu i po kroczu, że czasem się ruszyć nie mogę :banghead::eek:
Dlaczego mówisz, że lekarze nie chcą Ci cesarki zrobić przy ułożeniu miednicowym? Miałaś juz wcześniej cc? Czy przez to, że to trzeci poród?
 
reklama
Jak nie jest to pierwszy poród sn tylko kolejny to ułożenie miednicowe nie jest niestety wskazaniem do cc :(

Magda mój jest ułożony pięknie główką w dół i tak mi napiera na pęcherz że masakra..

Pat gdzie ty dziś się podziewasz??
 
Szaj gratki :)

Dygotka kto może być w biegu ten może. Ja nie mogę wiec mam czasu na forum ;)

Kina witamy

Anulka ja kiedyś z Ksawerym uzywalam i były ok. Szału nie robiły jak zielone ale nie były zle

Kina jak to nie SA skłonni? Ja bym się nie zgodziła rodzic SN miednicowo
Anulka ja mam jedna paczkę new bornow (1) zielonych pampkow a teraz kupuje juz 2.
Mila czy cie typie juz na koniec???????!!!!!! Nie dobra baba!
 
Anulka90 przy pierwszej córce używałam pampersy activ baby i to one właśnie przeciekały. Zamieniłam je wtedy na biedronkowe i były ok. Ale przy drugiej córeczce nie mogliśmy używać biedronkowych bo cały czas wracały odparzenia i używaliśmy właśnie pomarańczowych pampersów i była bardzo zadowolona.
Póki co mam jedną paczkę białych pampersów jedynek, reszta na bieżąco będę dokupować...

magdalenaanna29 przy pierwszym porodzie zawsze robią cc ale przy kolejnych to różnie. W moim szpitalu to zależy na jakiego lekarza trafię...
W 35 tc mam jeszcze USG, mam nadzieję, że Antosia fiknie koziołka ;)
 
Ja tez mam dwie pazki tych new born zielonych ale te co sa 23 szt. i jedna paczke duza jakies 2 baby dry chyba.
Dzisiaj kupilam 4 opakowania nawilzanych chusteczek pampers sensitive bo byly w promocji.
 
reklama
Hej dziewczyny :) witaj Kina,
Co myślicie o piciu liści malin i oleju z wiesiolka? Ostatnio położna mi obydwie rzeczy bardzo rekomendowala. Olej z wiesiolka to w ostatnim okresie powiedziała ze 3 x dziennie po dwie kapsulki i ze podobno bardzo rozpulchnia i wygładza i nawilża kobietę i ze sie wtedy nie pęka. Slyszalyscie o tym?

Ale mi was szkoda że tak chorujecie:( sama czuje jak mi juz brzuch przeszkadza a jak jeszcE bym sie chorobowo czuła to masakra by była...

Dużo piszecie ładnych rzeczy o tych maluszkach, że chcecie juz tulić itp. Mam nadzieje że nie będę jakaś złą mamą ale nie mam na razie takich faz... Pewnie je bardzo polubie i pokocham jak zobaczę i pomieszkać z nim ale na razie nie mam jakiś uczuć... Dziwnie przez to sie czuje...
 
Do góry