reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Anulka no to przy takiej teściowej to szkoda lepszych :)
Ja mam 4 paczki rozmiaru 1 i chyba nie zdąże ich xużyć jak mój dzieć będzie nadal tak rósł:) ale spoko dwójka dzieci jeszcze urodzi się w tym roku w rodzinie więc się nie zmarnują :)
 
Natasza no właśnie. Tak myślałam od początku więc nie kupowałam 1. Kupiłam tylko jeden karton z Dady taki świąteczny ale chyba 3. A teraz już czas mnie nagli i muszę zacząć coś gromadzić. Bo jak urodzę to prędko się do cywilizacji nie wyrwę a mojego chłopa wysłać po pampersy obawiałabym się . W razie W tylko allegro mi pozostanie albo moja mama lub siostra.
 
To w biedronce często teraz są te paczki. Ja czaje się na jakąś promocje pampersa. U nas są teraz 54 zł tylko nie pamiętam ile sztuk ale ta gigant pack. Wiem że wychodziło chyba 54 albo 56 groszy za sztukę. To też dobra cena.
 
Szaj gratulacje!!!

Kuklaki, u nas podobnie, truskawek od groma a maliny i borówki jak już gdzieś znajdę, to 3-4 euro za małe pudełeczko trzeba zapłacić.

a ja leżę i kwiczę :( wybrałam się dziś do sklepu eko na drugi koniec miasta i chyba trochę przesadziłam. miałam kupić tylko mąkę żytnią i gryczaną a tak się rozkręciłam, że cały plecak wypakowałam po brzegi. myślałam że się nie dotoczę do domu a plecy to mi prawie odpadły. wszystko mnie teraz boli dosłownie wszystko, nogi, brzuch, plecy :/ ale głupia baba ze mnie. jutro leżę i nigdzie się nie ruszam.
 
reklama
Kina witaj i gratuluje ciazy i coreczki ;-) czyli przy 3 ciazy nie chca zrobic tobie cc?

natasza dzieki za informacje o kocykach :tak:
 
Do góry