reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hejka. Wlasnie wróciłam ze szpitala. Ten bol mi nie dawał spokoju takze podjechałam. Jak ja to uwielbiam, czysto ładnie spokój, badanie moczu, ktg, ciśnienie, temperatura, na spokojnie wywiad co gdzie boli od kiedy itd, potem samolot, badanie szyjki, czy nie ma infekcji, potem usg bejbika, rozmowa, wszystko na spokojnie i zero czekania. Chyba pójdę tam rodzic :-D

Okazuje sie, ze mloda sie przekręciła i jest główka w dół, stad te bóle, do tego mam gorączkę i lekkie przeziębienie..
 
Kuklaki widze ze Ty tez wyluzowana z przygotowaniami ;) ja jak to wszystko ogarnelam to o wiele lepiej sie czuje. Jeszcze tylko w pt zakupy dla mnie i moge sie pakowac :)

Aylin odezwala sie ta co malo robi :D
Pijesz czystek? Bo mi ostatnio kolezanka mowila ze nie mozna w ciazy :/ i powiem szczerze ze sie boje ale po zaczynam kuracje. Mam ogromna nadzieje ze pomoze mi na zatoki.

Z ziol u mnie melisa i mieta.
 
Lei dobrze że wszystko jest ok że nie musiałaś czekać i że wszystko na spokojnie ):) gorzej z tym przeziębieniem mam nadzieję że szybko przejdzie
 
Lei zdrowka! Dobrze ze to sprawdzilas. I super ze malutka glowa w dol.
Ciekawe jak tam moja uparciuszka...
 
ale fajnie ze udane wizyty :) nawet ta nieplanowana Lei :)

dzisiaj tata mi szafke skrecil i przywiozl takze pokoik mam gotowy teraz tylko wszystko poukladac jak nalezy i juz
jeszcze tylko posciel mam do prania i reszte poprasowac
w przyszlym tyg podjade kupic apteczne rzeczy i jestem gotowa :) znaczy przygotowana bo mentalnie nie jestem absolutnie gotowa :cool:
ciaza dla mnie moze trwac jeszcze kilka miesiecy hahaha
na szczescie dolegliwosci wiekszych nie mam , zgaga owszem pali ale jak zjem cos slodkiego albo z owocow do tego skurcze brzucha dalej sie objawiaja (ale pewnie nie znikna juz az do porodu ;)) ale obcinac paznokcie u nog jeszcze moge , kregoslug i spojenie jakos sie trzyma takze w sumie nie jest zle :)
 
Dziękuje bardzo, przyda sie, tym bardziej, ze z młoda mam isc jutro z tym katarem i mi zależy zeby z nia pójśc a nie wiem czy dam radę :wściekła/y: a nikogo do pomocy bo wszyscy chorzy, maz w pracy, tesciowa to zapalenie oskrzeli na czy cos, sąsiadki syn ma rotawirusa chyba no znikąd kuzwa pomocy!! :angry:

Dlatego cieszę sie, ze poszłam bo mam z głowy a tak to nie byłobg opcji z młoda tego posprawdzać...jestem spokojna juz :-D
 
Babydust to zazdroszczę :) Obcięcie paznokci to jest wyzwanie a sapania przy tym co niemiara. Dzisiaj tak mnie boli kręgosłup że chyba już tylko pozycja spania na głowie mi pozostała. Jeszcze dzidziuś tak napiera głowką na szyjkę że mi łzy lecą. Nawet jak mam biodra wyżej nic nie pomaga. Może wstawia się w kanał? Dzisiaj to naprawdę czuję się jak z domu starców :)
 
reklama
Hejka. Wlasnie wróciłam ze szpitala. Ten bol mi nie dawał spokoju takze podjechałam. Jak ja to uwielbiam, czysto ładnie spokój, badanie moczu, ktg, ciśnienie, temperatura, na spokojnie wywiad co gdzie boli od kiedy itd, potem samolot, badanie szyjki, czy nie ma infekcji, potem usg bejbika, rozmowa, wszystko na spokojnie i zero czekania. Chyba pójdę tam rodzic :-D

Okazuje sie, ze mloda sie przekręciła i jest główka w dół, stad te bóle, do tego mam gorączkę i lekkie przeziębienie..


Lei dobrze ze wszystko ok, i zycze zdrowka.

Tabasia ja to mam tak ze z jedna rzecza czekam na druga, Czekam z malowaniem az sie pogoda zrobi zeby mozna powietrzyc, ze skreceniem komody na pomalowanie, z prasowaniem ubranek na komode i to taki sznurek
 
Do góry