reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Do recepty anenone dodam - lyzka miodu na szklankę letniej wody. Odstawić do rana i wypić. To plus vit c i herbata z czystka. 3 dni max trwa mega przeziębienie. Z reguły w jeden dzień stawia na nogi
 
Aylin, jakie pyszności... :-)

Ja też nie próżnowałam, poprasowałam wszystko, co mam, 2 prania zrobiłam i obiad, ale nie taki skomplikowany jak Twój ;-)
 
Ja tam się boje ziół. Szałwii np. Nie wolno Pic bo powoduje skorcze. Moj ginka tez nie kazała Pic mięty,i tak jak.mi to.powiedziała tak.nie pilam ale jak dali mi w szpitalu to zaczelam Pic. Ogólnie moja gin.mówiła ze z ziolki ostrożnie w ciąży i zęby lepiej nic samemu nie ruszac
 
Myla, czarna herbata lepsza, mięty tylko jednego rodzaju nie można pić bodajże polnej. Kiedyś Ci link podsyłałam o ziołach :) pije: mięte, pokrzywe i lipe, czasem melise. Tu udało mi się kupić herbapolu :)
 
Ja tam się boje ziół. Szałwii np. Nie wolno Pic bo powoduje skorcze. Moj ginka tez nie kazała Pic mięty,i tak jak.mi to.powiedziała tak.nie pilam ale jak dali mi w szpitalu to zaczelam Pic. Ogólnie moja gin.mówiła ze z ziolki ostrożnie w ciąży i zęby lepiej nic samemu nie ruszac

hmmm, dziwne, mi gin na zgagę kazał pić miętę.... :/


Jak potem padlam to się obudziłam o 7.25 jak mąż z corka wychodzili. Zarejestrowalam ten fakt i padlam do 8.30.

Ale za to potem: Zupa krem ze szparagów, schab w sosie pieczarkowym z ziemniaczkami i ogórkiem. 3 pralka,sie pierze no i się wyprasowało.

o kurczę, też bym chciała, żeby ktoś Majkę do przedszkola zaprowadził :-(
Super masz.

A jedzonko pychotka zrobilaś, widać, ze powera miałaś :)

dygotkaa gratki, nastepna ktora wie kiedy rodzi wow, godzina 0 sie zbliza

kurczę, może jakaś lista, przynajmniej tych CC, kiedy rodzą :) ?

Gratuluje wizyt udanych, ja jutro mam lekarza niestety moj zwykle malo wygadany, ehh ciezko sie od niego cokolwiek dowiedziec, glownie to tyle sie zazwyczaj dowiaduje ze wszystko jest dobrze ;)

to dobrze, ze mówi że wszystko dobrze :)

Ja pewno będę musiała sobie darować i temu jestem zła, a dziewczyny mają oblewać zaległe ur. jednej z nich, no i wiem, że z doświadczenia, że nie łatwo im się zoorganizować, bo pracują na różne zmiany, no cóż życie ;-)

Przykro mi :( Jak już się trafi imprezka to nie ma jak dziecka podrzucić, takie życie... ehhh, ja też nie mam komu małej dać, a nie będę jej wiozła 70 km do rodziców :/

Lei, zdrówka dla Ciebie i małej !!!
Ale się załatwiłaś, z mokrą głową na mróz :(

Cześć dziewczyny dawno się nie odzywałam u mnie dalej remont czas tak leci a ja dalej ubranka nie poprane torba nie spakowana. Wczoraj byłam na wizycie i moj malutki Waży 2600 i na 17 marca mam mieć cesarke bo malutki nie chce się odwróci strasznie się boje.

o kurczę, to za 3 tygodnie !!!
Nie bój się , koleżanka miała 13 lutego cesarkę a 3 dni później już śmigała jak strzała, a też sie strasznie bała.
Podobno nie taki diabeł straszny :)
A malutki spokojnie Ci urośnie do 3.100 albo i więcej :) do tego czasu.
Trzymam kciuki !!!

A Wy nie wiecie jak ja Wam zazdroszcze tego leniuchowania!!!!
Moj dzien zaczyna sie o 6:30 a konczy o 23... i tak od poniedzialku do piatku. Rano wyszykowac siebie i Mlodego,w pracy 9h na obrotach,jak wracam to jest juz 18-sta czyli kapanie i usypianie a do ksiazek siadam 20,21 :/ Jak przychodzi weekend to z pizamy nie wychodze... nie mam czasu myslec o mojej szyjce,twardniejacym brzuchu czy innych dolegliwosciach. Nie mam czasu na dr google i czytanie ksiazek :( dobrze ze m duzo pomaga i zawsze zakupy zrobi i ugotuje. Co drugi wieczor staramy sie cos obejrzec...i tak leci.... ale ogolnie niewyrobka,zycie pod presja,w biegu... nie moge juz sie doczekac macierzynskiego i skonczenia tej szkoly,wtedy juz bedzie luz. Taka mam przynajmniej nadzieje ;)


Tabasia, medal Ci się należy !!! SZOK !!! :szok:

Oby macierzyński przyniósł Ci odpoczynek...



Myla mam wyznaczone 2 terminy...21 lub 28 marca... ale w piatek na wizycie dowiem sie dokladnie ....;-)

28 marca - moje urodziny :)

Dzisiaj zaczełam 35t. To chociaż ze dwa tygodnie jeszcze :D


Odebrałam dzisiaj z empiku książkę " Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy" i zaczynam lekturę :)
gratulacje :)
Ja już się nie mogę doczekać, kiedy koniec brzuchonoszenia :)
Książkę dziś zakupiłam na allegro, a co, poczytam i ja :p
Brzmi ciekawie, a że z Majką miałam jazdy i przeboje, nieprzespane noce ( w sumie do dziś) , więc myślę, ze się przyda...
:)

Ja zgagę miałam przez kilka dni, teraz coś lepiej mi,
ale wczoraj miałam zawroty głowy i problemy z widzeniem, aż się przestraszyłam, że to może zatrucie ciążowe. :/

Ale trochę poleżałam i jakoś przeszło, ufff...


Szaj, trzymam kciuki !!!

Sataga, zdrówka dla Małego !!!


Sataga, ja też mam od jakiegoś czasu takie wrażenie, ze brzuch mi rozsadzi...

Myla, 31tc 4d. Na bank będzie duża, moja mama pierwsze dziecko urodziła 4300 a drugie (mnie) 3600.

Tabasia, zasługujesz na odpoczynek...

Ja jak nie wychodzę, to też sie nie maluję, ale codziennie rano prysznic i wskakuję w dres albo legginsy :tak:

Ja się wieczorem wyleguję w wannie, a rano mi się nie chce nawet prysznica brać... rozmemłana do południa chodzę...
Tylko rano szybko się przebieram i do przedszkola lecę.

Ale dziś i przez weekend naskrobałyście, ledwo nadrobiłam !!!
 
Widze ze dla nie których z was 28 marca to magiczna data.... :tak:wiec moze bedzie ta data...oby oby... im dluzej tym lepiej dla maluszkow... no ale jak bedzie to sie okaze...
 
Anemonne tak zwana siła perswazji może i by zadziałała :) ja 16.03 kończe 36tc więc byłoby idealnie :)
Ja już patrzę troche z sentymentem na mój brzuszek... Te kopanie, ruszanie się to wspaniałe uczucie :) jyż zapomniałam jak to jest bez ruchów małego bez głaskania się po brzuchu i trzymania na nim ręki :) ale wzamian będe miała mój mały wielki Cud: )
Mi przez te zakupy nazbierało się jeszcze trochę prasowania ale machne to pewnie w weekend :)
Mam już w 100% spakowane torby także spokojnie :)
 
Hej.

Ale za to potem: Zupa krem ze szparagów, schab w sosie pieczarkowym z ziemniaczkami i ogórkiem. 3 pralka,sie pierze no i się wyprasowało.


Aylin ale dania:szok:


Tabasia wiem:/ ale moj K mowi zeby się nie przejmować to sie nie przejmuje inacEj wszytko sama bym zrobiła a najwyżej pózniej będziemy sie spieszyć :) mam ubranka, rożek, przewijak i tego typu rzeczy wiec maleńki nie zginie ale pokoik i większe rzeczy w lesie....


Natasza ciekawe czy da sie jakoś tak mózg zaprogramować żebyśmy urodziły wtedy kiedy chcemy :) mysle że tak ale nie wiem jak :)

Dziewczyny chore kupcie ten czystek no! Jak wam źle po czosnku to pijcie taka herbatke serio. jak moj K ostatnio był brany przez jakies choróbsko to tak sie wkurzylam ze mu kąpiel lecznicza zrobiłam i po jednym razie przeszło: do dużego garnka 5 saszetek szałwi ( antybakteryjna na ciało i na gardło ) + 5 saszetek rumianku ( nawilża, łagodzi itp) pol szklanki suchego czystka ( zabija wirusy, bakterie itp) i kilka kropli naturalnego olejku sosnowego. Działa przez skórę ale i jako super inhalacji na gardło, zatoki i noc bo wszystko paruje.jak sie w garnkubwszystkonsuper zapatrzyło to do wanny przez sitko I wit C do picia a rano jak mlody bóg :)

Anemonne
ja tez jeszcze musze pomalowac sypialnie, potem komode zlozyc, wozka i lozeczka tez nie mam a ciuszki to tylko 0-3msc.

Renatka dobry pomysl z ta lista na cesarki.

Ja z ziol to rumianek i miete pije, zawsze sobie pilam wiec teraz tez.

Od tego zoladka to mi sie zimno na ustach zrobilo. Bylam po zwolnienie dzisiaj w poludnie i powiedzialam ze mnie boli to gin powiedzial zeby dzisiaj nic nie jesc, ewentualnie ryz kleik, no to jak wrocilam i sie lepiej czulam to 2 tosty wmucilam a teraz 2 jajka z majonezem:no::zawstydzona/y:

Myla a zgaga lapie cie w dzien czy tylko wieczorem?
 
reklama
Do góry