reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Cześć seniorki
Widzę kupa dolegliwości ciążowych na naszym forum ale co tu się dziwić jak juz za chwilę pierwszy maluchy będą z nami

Chciałam się pochwalić mój mały waży 2200 i leży jakoś dziwnie niby głową w dół ale tak po ukosie trochę. Ja juz na 100 .% wiem ze będę miała cc w 39 tygodniu od razu mi lżej przynajmniej wiem co mnie czeka.

Dziś wróciliśmy id rodziców i mam masę prania i w domu burdel masakra



dygotkaa gratki, nastepna ktora wie kiedy rodzi wow, godzina 0 sie zbliza



hej

bylam na tym usg-mały waży 1875 gr +/- 274 gr czyli można podciągnąć pod 2 kg ;D oby nie niżej :p termin teraz z usg pokrywa się idealnie z om, no szok pierwszy raz tak heh..


do południa było super, sklepy, zakupy, suszi a potem zaku...rwista awantura z mężem, tzn on darł morde bo wiecie jak jest ma KATAR :szok: przeziębiony i co? i ja tylko leże a on zapiernicza czyt-nosi zakupy, no kuźwa straszne


nie odzywam się
robił już 2 razy podchody ale jak jest debilem to leku nie ma i nie umie się opanować wiec każde moje milczenie zaraz wywoływało u niego kolejne wiązanki

focha zarzuciłam jak stad do szczecina i ani myśle ustępować

robię pranie ciuszków, potem prasowanie i do zakupu tetry to mam spokój
kupiłam sobie tez nowe kosmetyki do makijażu :-)
a dla malucha smoczki (lovi-nigdy nie używałam więc w ciemno) i skarpetki :p


Myla łącze się w bolu katar jest gorszy niż wszystko, oddychac się nie da, ja już 2 tydzien nie wyrabiam..

Milia no, no, ładna waga!!!! :-D:-D:-D

Mila gratki wizyty :-)

Lei wspołczuje..zdrówka!

Pat a dla mnie nie ma lepszej pozycji do spania niż prawy bok :szok: cała nocka tak i czuje, że żyje :-D

dygotka gratuluje wizyty, ładna waga :-D masz termin już wyznaczony?


A mialo byc tak pieknie, dobrze ze chociaz polowe dnia milo spedzilas, moj tez mi potrafi zawsze zepsuc dobry dzien, ma talent. Zarzucaj dalej focha, moze rozumu nabierze.
Ja tez lubie na prawym boku spac:happy:


Natasza ja umieram. Mam mega katar lzawia mi oczy i nie mogę oddychać,poza tym wymiotowac mi się chce...masakra...chyba mam ebole:confused:


Matko a ty gdzie sie zarazilas przeciez tylko lezysz? Oby ci przeszlo szybko.


Ja pospalam 3 godziny, no to po nocce:no:
 
reklama
Myla zdrowka... :tak:

Doli gratuluje wizyty i duzego maluszka...:tak:

Mila gratki wizyty
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==


dygotka maluszek juz nie taki maluszek ;-)

Ostatnio mam smaki na jablka, moglabym je jesc , jesc i jesc,..:tak: dzis jakas taka spiaca jestem caly dzionek...
 
Myla miałam 1 raz zgage po czosnku normalnie kosmos, soda nie pomogła nic :( poza tym katar nieleczony trwa 7 dni a leczony tydzień ;)
 
Hej.
Nie wyrabiam na zakrętach. Mąż jedzie na ostatnia przeze mnie dozwolona delegacje (od marca mu zabronilam) wiec musiałam wyprasować dzus koszule. Boże jak sie cieszę ze Jagode mam wyprasowana. Teraz nie dałabym rady. Oficjalnie mowie ze dziecko tak mi spojenie uciska ze czuje sie jak emerytka.

Natasza ty mnie nie strasz. 500 g na tydzień??????

Tabasia jesteś pracoholiczką:) jak ty to ogarniasz to nie wiem.

Zgaga tez mnie meczy. Ale to jak zjem i sie poloze.

Lei twoja mala 1.5 roku młodsza od mojej a ciezsza. Mój to szczypior. Ostatnio odkladalam spódniczkę z niej do Jagody - bo krotka. Patrzę na netke a tam 6-12 msc....

Milia to moglysmy popisać sobie razem. Ja poszłam spać o 12. Obudziłam się na siusiu 2.57 i do 5.30 nie mogłam zasnąć. Jak potem padlam to się obudziłam o 7.25 jak mąż z corka wychodzili. Zarejestrowalam ten fakt i padlam do 8.30.

Ale za to potem: Zupa krem ze szparagów, schab w sosie pieczarkowym z ziemniaczkami i ogórkiem. 3 pralka,sie pierze no i się wyprasowało.

Myla kup krople do nosa dla dzieci. Gin mój mowil ze można.

Musze sie zebrać i apteczne zakupy zrobić
 
Anemonne haha też mam przeczucie na 16.03 bo to dzień urodzin mojego brata :)

Myla to dopadło Cię na całego... Ja stosowałam sztyft do nosa lekarka pizwoliła i na mnie to działa i smarowałam się trochę vickiem

Doli a co z szyjką ?? Powiedziała Ci coś lekarka? I czym ty się wkurzasz że Hubercik będzie drobny??:) dłużej ponosi ubranka 62:p
 
Natasza dziś tylko usg... Ale brzuch mi twardnieje często wzięłam nospe i czekam aż się uspokoi.. I oczywiście jem mleko skondensowane..... Ups.. Nie martwię się, że będzie drobny tylko chciałam aby dogonil wasze hehe a 62 pewnie na max 2-3 mc będą bo długością nadrobi hehe
 
To dla mnie właśnie jest dziwne.. Idziesz prywatnie to masz konpleksową wizytę i wychodzisz spokojna bo wszystko sprawdzone...a jak idziesz na nfz albo z jakiegoś pakietu to jakieś cyrki..u mnie na nfz też tak było dwa razy badanie i raz usg... Porażka
 
Dygotka gratuluje udanej wizyty i tego ze wiesz co Cie czeka :)

Doli gratki tez za wizytę , napewno koło 2 ma :)
Faceci jak maja katar to umierają :p

Ja tez pranie robie , o tej godzinie , bylam dzis na mieście i chciałam sobie piżamkę kupic , ale nic nie znalazłam dla mnie :( , kolory jakies jak dla dzieci :p
Online chyba cos zamówię ...
 
reklama
Tabasia wiem:/ ale moj K mowi zeby się nie przejmować to sie nie przejmuje inacEj wszytko sama bym zrobiła a najwyżej pózniej będziemy sie spieszyć :) mam ubranka, rożek, przewijak i tego typu rzeczy wiec maleńki nie zginie ale pokoik i większe rzeczy w lesie....


Natasza ciekawe czy da sie jakoś tak mózg zaprogramować żebyśmy urodziły wtedy kiedy chcemy :) mysle że tak ale nie wiem jak :)

Dziewczyny chore kupcie ten czystek no! Jak wam źle po czosnku to pijcie taka herbatke serio. jak moj K ostatnio był brany przez jakies choróbsko to tak sie wkurzylam ze mu kąpiel lecznicza zrobiłam i po jednym razie przeszło: do dużego garnka 5 saszetek szałwi ( antybakteryjna na ciało i na gardło ) + 5 saszetek rumianku ( nawilża, łagodzi itp) pol szklanki suchego czystka ( zabija wirusy, bakterie itp) i kilka kropli naturalnego olejku sosnowego. Działa przez skórę ale i jako super inhalacji na gardło, zatoki i noc bo wszystko paruje.jak sie w garnkubwszystkonsuper zapatrzyło to do wanny przez sitko I wit C do picia a rano jak mlody bóg :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry