reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
A Michałek dziś mnie kopie jak nigdy, walczy ze mną chyba... :-D


Kopie we wszystkie strony, rozciąga się i wyciąga, w poprzek, wzdłuż, jak chce...

Czuję, że mi żołądek z wątrobą miejscami zamienił :)
 
Tabasia ja czystek pije. Przynajmniej wrednej opryszczki nie mam.

Ja dużo robię bo olewam to ze spojenie mnie boli. A co do zgagi zauwazylam ze nam jak leżę /siedzę. Wiec lepiej biegać, latać :) skakać plywac w tańcu w ruchu wypoczywać :)

Babydust. Ja tez bym jeszcze z pól roku z pilka pochodzila. Pfzeraza mnie ogarnięcie dwójki. A paznokcie tez obcinam. Gorzej z koszeniem trawnika wiadomo gdzie:)

Ja apteczne kupuje w necie. Apteka gemini. Najlepsze ma ceny.
Hmmm tak teraz myślę ze u mnie wywoływanie porodu za pomocą ruchu nie przejdzie - przy mojej siogunie przecież cały czas biegam.

Lei super ze wsjo ok.

Moja Jagoda raczej wiruje a nie kopie. Raz mam z przodu jej pupę a raz stopy. Wolałam kiedy kopala
 
A mój tak jak był spokojny tak jest...daje znać o sobie ale to pewnie wierci się i wypina jak pozycje chce zmienić i ułożyć się do snu :) taki jest kochany i leniwy :)
 
Moj tez sie śmiesznie wlasnie wygina. Czasem z jednej strony brzucha taka wielka kula rośnie a jak jak pogłaszcze to sie chowa:)

Ja przyznam marzę zeby juz odczepić brzuszek, moze przez to ze tonpierwsza. ciąża ale mam zdecydowanie dość:/ rano jest ok ale tak po pracy albo po prostu wieczorami to w sumie mogłabym leżeć tylko, a moj mózg w tym czasie wiruje i swiruje ze marnuje czas, ze powinnam cos robić a nie leżeć a fizycznie nie mam siły. Jednak dodatkowe 10 kg sie czuje :/
 
Ostatnia edycja:
Moja tez szaleje, czasami to az sie przestrasze bo zacznie napierac jak szalona, ona tanczy dla mnie:-D i tez cos mi uciska pod zebrami ze na polsiedzaco trudno a taka pozycja do szydelkowania dobra.

A mowicie do brzuszka w sensie czytacie bajki albo czy muzyke puszczacie?
 
Doli, jeśli termin z usg pokrywa się z tym z om tzn. że mały ma idealne wymiary. u mnie też dziś tak było 34 tydz kończę i mały wszystkie wymiary na 34 tc miał. też jeszcze mi się tak nie zdarzyło. a z mężem się nie przejmuj. oni jak są chociaż odrobinę chorzy to w dupach im się przewraca. mój dziad ostatnio miał jakiegoś wirusa żołądkowego a ja byłam o coś na niego wkurzona i w ogóle się nim nie interesowałam, to po 2 dniach już nie mógł wytrzymać tej obojętności i się zaczął na mnie wydzierać z tej złości. a następnego dnia przepraszał.

Dygotka, czyli na kiedy masz termin ustalony?

Tabasia, dzięki że mi napisałaś o tym łożysku. teraz dokładnie dopytam w szpitalu co i jak. o matko, ja nie chcę cesarki :((((

Olusia, ja też jabłka codziennie wcinam :)

Myla kuruj się!

Anemonne ale super patent z tą kąpielą. zaraz sobie gdzieś to zanotuję żeby nie zapomnieć :) ja w pierwszej ciąży też chciałam szybko urodzić, a teraz jak babydust i aylin, w ogóle mi się nie spieszy. i nie miej wyrzutów tylko leż ile wlezie, bo potem naprawdę nie będzie za dużo okazji do takiego leniuchowania. ja teraz z łezką w oku wspominam te czasy jak po pracy wracałam i o nic nie musiała,m się martwić, tylko hyc na kanape i odpoczywać :)

natasza, jak urodzisz, to te pierwsze dni bez brzucha będą mega dziwne. przynajmniej ja tak miałam. człowiek się mega przyzwyczaja do tego bebzola :)

Kuklaki, ja też mam ciuszki tylko 0-3 miesiące. ja wolę kupować na bieżąco, tym bardziej że nie wiadomo jak duże urodzą się maluszki i jak szybko będą rosły. poza tym z tą letnią pogodą to może być różnie. pamiętam że jak Laura się urodziła to w czerwcu były już mega upały, a np w zeszłym roku raczej chłodno.

Lei to bardzo dobrze że jednak pojechałaś. i jakie dobre newsy, mała już gotowa do wyjscia :)
 
reklama
Kuklaki - nie mam czasu. A muzyczke puszczam Tysi - wiec jagoda od urodzenia powinna znać teksty listy przebojów:) począwszy od szczotka pasta a,skończywszy na mucha w mucholocie :)
 
Do góry