reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

hej

bylam na tym usg-mały waży 1875 gr +/- 274 gr czyli można podciągnąć pod 2 kg ;D oby nie niżej :p termin teraz z usg pokrywa się idealnie z om, no szok pierwszy raz tak heh..


do południa było super, sklepy, zakupy, suszi a potem zaku...rwista awantura z mężem, tzn on darł morde bo wiecie jak jest ma KATAR :szok: przeziębiony i co? i ja tylko leże a on zapiernicza czyt-nosi zakupy, no kuźwa straszne


nie odzywam się
robił już 2 razy podchody ale jak jest debilem to leku nie ma i nie umie się opanować wiec każde moje milczenie zaraz wywoływało u niego kolejne wiązanki

focha zarzuciłam jak stad do szczecina i ani myśle ustępować

robię pranie ciuszków, potem prasowanie i do zakupu tetry to mam spokój
kupiłam sobie tez nowe kosmetyki do makijażu :-)
a dla malucha smoczki (lovi-nigdy nie używałam więc w ciemno) i skarpetki :p


Myla łącze się w bolu katar jest gorszy niż wszystko, oddychac się nie da, ja już 2 tydzien nie wyrabiam..

Milia no, no, ładna waga!!!! :-D:-D:-D

Mila gratki wizyty :-)

Lei wspołczuje..zdrówka!

Pat a dla mnie nie ma lepszej pozycji do spania niż prawy bok :szok: cała nocka tak i czuje, że żyje :-D

dygotka gratuluje wizyty, ładna waga :-D masz termin już wyznaczony?
 
reklama
Ehh napisałam post i go wcieło :(

Pat tak to Lei dała ten artykuł chyba w wątku zakupowym.. Głównie chodziło o to że cena jak za złoto a w składzie więcej syfu niż bambusa:/ ...ja bym wybrała bawełniane :)

Dygotka super że po wizycie wszystko ok i że maluch ro$nie :)
Powoli wszystkie dzieciaczki dobijają do 2kg a jeszcze chwila i pojawi się pierwsze magiczne 3kg :))

Dziewczyny zdrówka życzę!!&&

Aylin...
Doli, Myla a wy gdzie się od rana podziewacie??
 
Natasza nie widziałam tego artykułu :( właśnie ja jak czytałam to polecali...ale jeszcze poszukam.
Ale nie wiem co lepsze czy muslina bambusowa czy bawełniana...
Pat dziewczyny wklejały, że bambus to trochę naciąganie bo to zwykła wiskoza tyle że z włókien bambusowych, ale jak mam kilka pieluszek bambusowych i otulacze i takie małe ściereczki 20x20 bo on jest taki mięciutki że aż miło dotknąć i po praniu i prasowaniu tez taki pozostał.

Amisia super że tak szybko, ale może Cię przegonię:) Nie śmiejcie się ze mnie ale mi sie wydaje że 16 marca będzie po :) hahaha pewnie sama się będę z tego śmiać ale mam jakies takie przeczucie...

U mnie dzis odwiedziny rodziców ale krótkie... pokój dla małego nawet nie ruszony, wózka nie ma, łóżeczka nie ma wszystko niby do odbioru ale jakos się przeciąga w nieskończoność:/
 
Ostatnia edycja:
Doli gratki wizyty :) to można powiedzieć że ma 2kg :)
Zakupy jedzonko przyjemniści fajne ...a później szara rzeczywistość która szybko sprowadza na ziemię...ehh wiesz facet jak ma katar to jakby przynajmniej zapalenie płuc i gorączka 40stopni :/
 
Kuklaki, ja w dzień nie potrafię zasnąć, nawet jak mi sie oczy kleją, mam nadzieję, że po porodzie to się zmieni i będę mogła ucinać sobie drzemki, jak mała będzie spała, inaczej chyba się wykończę...

Doli, Twój maluszek chyba jednak drobny będzie :-) że też taki fajny dzień musiał sie tak skończyć, ehh, olej to, a mówią, że to kobiety są nieprzewidywalne i wybuchowe, bo hormony nimi rządzą... Pochodziłby jeden i drugi w ciaży, to zobaczyliby, że taki katar to pikuś, co on w ogóle porównuje.... Zakupy nosi, a Ty nosisz Waszego syna! Ciesz się z zakupów, z kosmetyków i z udanej wizyty, a małż niech się znowu stara ;-)

Dygotka, gratki! to też masz dużego dziecia :-)
 
Natasza jak zaliczę moje choroby z czasu tej ciąży tylko-to on by sobie kazał pomnik stawiać Hahahaha, teraz prasuje więc szok, a ja spakowałam torbę dla dzidziusia w 100% nawet każdy zestaw ubrań w osobnej siatce :)

Milia mam tak samo ze spaniem... :/ a maluch fakt drobny :/ zobaczymy jak później...


Myla woda morska do nosa działa trochę i można nasivin soft
 
reklama
Ale mnie zmulilo na drzemke.
Przespalam sie i czuje sie gorzej niz przed... wstac z lozka nie moglam taki bol calego ciala. Najgorzej mi dokucza ten przesuniety dysk na wysokosci lopatki :/

Asiorek jak tam w wielkim swiecie? Zdaj relacje po wizycie u poloznej. Szybciutko zalatwilas. Ciekawe czy Ci bedzie centymetrem brzuchol mierzyc ;)

Margo co kraj to obyczaj u mnie tez nie robia gbs. Ja prywatnie u polskiej gin mialam.

Kuklaki a co tak nagle zoladek? Dobrze ze przeszlo.

Dygotkaa to kiedy dokladnie? Marzec czy juz kwiecien??

Doliores dziewczyny wszystko juz napisaly - faceci :///

Anemonne to js myslalam ze w polu jestem z przygotowaniami no ale Ty przebilas wszystkie ;)

Myla, Doli zdroweczka!! Dosyc ze ciaza to jeszcze chorobska :/
 
Do góry