reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Lei i co jest nie tak z tymi bambusowymi ? Bo nie natknelam sie na złe opinie a nie chce kupić bubla bo najtańsze nie są
 
Pat2504 nie tylko dla Ciebie nie wygodnie na boku sie ulozyc, ja ostatnio tez jakos nie moge, czuje zaraz jakbym Mała gniotla i w ogole ciezko sie ulozyc, a czasem to po prostu nie da rady spac na boku bo chyba jej to nie odpowiada i rzuca sie niemilosiernie ;-)

Lei remont pokoju dla Małej na potem co prawda, bo poczatkowo bedzie z nami w pokoju, nie chcialabym jej zostawiac samej od poczatku, chyba za bardzo bym sie bala, ale zamierzamy ja po paru miesiacach przeniesc, a zeby juz potem przy niej nie kurzyc jak sie urodzi no to dlatego teraz tak decyzja na ostatnia chwile podjeta ;) Moj wzial pare dni wolnego i dziala :) a ja czekam z nadzieja ze sie szybko wyrobi zeby jeszcze potem sobie pomalu troche ogarnac wszystko i doprowadzic do porzadku :)

Ja na szczescie poki co nie widze u siebie rozstepow, wielka jakas tez nie jestem ;) ale juz tez mi ciezko plecy bola mecze sie glupim sprzataniem... dolaczam do grona staruszek :-D

Gratuluje wizyt udanych, ja jutro mam lekarza niestety moj zwykle malo wygadany, ehh ciezko sie od niego cokolwiek dowiedziec, glownie to tyle sie zazwyczaj dowiaduje ze wszystko jest dobrze ;)
 
Tabasia, no nic nie mówiła żeby były jakieś przeciwwskazania do sn. bo łożysko jest nisko, ale nie blokuje kanału rodnego. w piątek mam wizytę w szpitalu gdzie będę rodzić i będą przeglądać całą moją dokumentację ciążową, to jeszcze podpytam.

Lei u nas u lekarzy też masakra. wczoraj jak szłam po zwolnienie, to musiałam godzinę wystać w kolejce, bo do mojej lekarki najbliższa wizyta dopiero na przyszły poniedziałek była. ale jak masz jakieś obawy, to lepiej to sprawdzić.

asia, a nie masz jak podjechać? jakiś autobus czy tramwaj?
 
Mila pytam bo ja w pierwszej ciazy mialam nisko lozysko. Pod koniec czesto robili usg zanim podjeli decyzje o cc. Ostatnie mierzenie wynioslo 21mm od ujscia i zadecydowali o cieciu. Ponoc od 25mm pozwalaja rodzic naturalnie wiec mialam pecha... a moj gin w pl powiedzial ze in przy takiej odleglosci jak mialam nie widzialby przeciwwskazan do sn. Ciekawe jak u Ciebie bedzie. Ale skoro nie mowila to pewnie wszystko ok :)
 
.

asia, a nie masz jak podjechać? jakiś autobus czy tramwaj?

Właśnie
nad tym też kombinuję, że busami trochę udałoby mi sie podjechać, zawsze byloby bliżej i szybciej, a do domu to może dziadek by nas zwiózł. Zobaczę, a jak się wkurze to taksówki są jeszcze, kosztują jak ze złota, ale wkońcu nie cały czas się jeździ.:p


Asia a nie masz żadnej dobrej znajomej ? Szkoda by było ...

Niestety po za mamą nie mam nikogo, komu mogłabym powierzyć moje dziecko.
Spoko jak się upre to pójdę, choćby nie wiem co. A myślę, że mój luby to tą pracą tak trochę z przekory, bo nawet jakby wrócił o 21 też nic by się nie stało, żeby ją odebrać. Babcia ją nakarmi, więc jako co to tylko zabrać i do domu i do łóżka zapakować. Ale musi być oczywiście, że to ja jestem ta zła bo chce z domu z koleżankami, s dziecko po babciach do późna, potem się nie wyśpi - jakby co najmniej zdażało mi się co tudzień :p
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny dawno się nie odzywałam u mnie dalej remont czas tak leci a ja dalej ubranka nie poprane torba nie spakowana. Wczoraj byłam na wizycie i moj malutki Waży 2600 i na 17 marca mam mieć cesarke bo malutki nie chce się odwróci strasznie się boje.


Amisia to juz tak szybko :szok:


Sataga dla mnie tez juz nie sa wycieczki do Pl bo to tez ponad 300km...

Asia wiem co czujesz bo ja tez momentami zaczynam ryczeć, ze juz mam dosyć, jestem gruba i pokraczna, rozstępy sie powiększają, spojenie boli a tu sie trzeba jeszcze dzieckiem zając, wszystko mnie meczy szybko i musze robic w żółwim tempie. Chce znowu byc soba!! ;-)

Aga a jaki remont robicie?

Co do porodu to czasem łapie mnie dołek, w 1 ciazy pełen optymizm a teraz jak sobie przypomnę to :szok:


Ja tam trzymam post, choc bywa ciezko. Ciekawe czy wystarczy mi silnej woli!!

Myla witaj w klubie, ja sobie wyszłam z mokra głowa na mróz i bolało mnie gardło 3 dni, tem zrobił sie mini katar a od wczoraj czuje, ze mi schodzi niżej, zaczęłam kaszleć (a myslalam, ze samo przejdzie..) i chyba sie do lekarza wybiorę...u nas szaleje zapalenie płuc i oskrzeli plus chyba świnka...mnie jeszcze wczoraj z rana wiatr dmuchnął i kłuje mnie w pecherzu, byłam wieczorem u gina ale z moczu nic nie wyszło jak cos mam dzisiaj sie pojawić, dostałam jakasz żurawinę w kapsułkach i pije wodę z cytryna, herbatę owocowa...żurawinowej nie mogłam wczoraj kupic..takze ogolnie mam wkur wa zdrowotnego...corka dalej smarczy :crazy:

Lei no gdzie z mokra glowa na mroz, dopiero co mowilysmy zeby teraz bardziej uwazac zeby sie nie przeziebic:angry::no:
Zdrowiej szybko.


Hej :-)

Amisia, nie zamartwiaj się, będzie wszystko dobrze!

Mila, w końcu wolne :) kciuki za wizytę!

Lei, uważaj na ta infekcję, skoro takie choroby u Was szaleją, nie ma co ryzykować, lepiej pójść do internisty.

Karina, udanego wypoczynku :-)

Ja dzis od 4 do 6 rano nie mogłam spać, przysypiałam na chwilę i budziłam się, jestem mega zmęczona :-( mam górę prasowania, którą wczoraj sobie odpuściłam, nie wiem, czy się zmobilizuję...

Natasza, no widzisz, to Adaś był starszy o tydzień z taką wagą, ja kolejną wizytę mam za 2 tygodnie i boję się, że będzie już 3 kg :szok:
Moja ginka mówi, że nie muszę powtarzać gbsa, nie wiem, jak podejdą do tego w szpitalu, dobrze, że ona tam pracuje, to będę na nią zwalać ;-)


Ja wczoraj po poludniu sie drzemlam i w nocy nie spalam a teraz oczy mi sie same zamykaja, ale jak teraz pospie to znow w nocy nie bede i tak w kolo Macieja:no:



Amisia to juz za swa tygodnie przytulisz maluszka :) ciesz się !:)

Lei a jakie kupilas te otulacze bambusowe czy bawełniane ? Tez właśnie zastanawiam się nad ich zakupem tylko nie wiem czy wybrać bawełnę czy bambus...

Ja dzisiaj od 6 nie się bo psy chciały na dwór a mi w brzuchu burczalo i jestem nie do życia a tez miałam zaplanowane sprzątanie itp :(
W nocy myslalam ze zejde z bólu.. Ostatnio co noc boli mnie podbrzusze ale mam wrażenie że to pęcherz...wstać z łóżka nie mogłam z bólu..tak mi się ten terrorysta układa...


Pat ja czytalam ten artykul co tu ktoras dala i radze wziasc bawelniane, bo bambusowe to przeplacanie bez powodu.



Amisia to Ty pierwsza na wylocie. Będzie dobrze. My tu wszystkie kciuki za ciebie będziemy trzymać.

Mila to końcówka ciąży więc dobrze że trochę odpoczniesz i siły zmobilizujesz przed godziną w.

Milia a ja pytałam o tego gbsa to mi gin powiedział że tu tego nie sprawdzają a antybiotyk podają w sytuacji zagrożenia (przedwczesny poród, odejście wód ale brak skurczy i takie tam) hmm... sama nie wiem co o tym myśleć. Badania obciążenia glukozą też nie miałam (w comiesięcznej morfologii i badaniu moczu wyniki mam ok więc lekarz stwierdził że nie ma potrzeby) No nic nie będę się upierać skoro oni tu takie standardy mają.

Dziewczyny a mi troszkę lepiej dzisiaj. Ból spojenia przeszedł. Coś mi tylko w karku i w kręgosłupie strzyka. Dziś poprasuję kilka ubranek co mi zostały poprane i czekam na dostawę łóżeczka. Wczoraj zrobiłam ostatnie zakupy kosmetyczne. Do końca tyg spakuje torbę (w sumie torebkę skoro nic do szpitala nie potrzebuję) no i będę czekać.
W piątek ostatnia wizyta z usg i ostatnie ważenie no i czekamy na poród.
Już bym chciała być po bo naprawdę czuję się jak słoń i wieloryb w jednym. Lei ja tez chcę wrócić "do siebie" bo ani schylać normalnie się nie mogę ani posprzątać porządnie bo zaraz mi coś strzyknie i ruszać się nie mogę. M pomaga ale ja lubię mieć zrobione po swojemu więc tylko co raz bardziej się irytuję że tu kurz tam kurz a ja nie mam na nic sił grrrrr......


Margo dobrze ze ci lepiej:tak:


Ja z bolow dzisiaj to mialam rano straszny bol zoladka, pozniej chwile glowa bolala i bylo mi nie dobrze,teraz czuje sie lepiej ale ten zoladek to porazka byla ledwo chodzilam.
 
reklama
Cześć seniorki
Widzę kupa dolegliwości ciążowych na naszym forum ale co tu się dziwić jak juz za chwilę pierwszy maluchy będą z nami

Chciałam się pochwalić mój mały waży 2200 i leży jakoś dziwnie niby głową w dół ale tak po ukosie trochę. Ja juz na 100 .% wiem ze będę miała cc w 39 tygodniu od razu mi lżej przynajmniej wiem co mnie czeka.

Dziś wróciliśmy id rodziców i mam masę prania i w domu burdel masakra
 
Do góry