reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

netgirl
ja mojej malej daję do picia zwykłą wodę tylko przefiltrowaną przez filtra typu Anna Britty i jest ok...a pije sporo bo poci się niemilosiernie, u nas w mieszkanku bardzo ciepło jest...pije na tym herbatki hippa, pije soczki rozcieńczone albo nie..pije wode z glukozą i pije samą wodę ...wodne dziecko:-D:-D:-D

a Ty kiedy swojego bobaska przenosisz do "swojego"lokum?

zmykam na dziś...idę jakieś placuszki upiec albo coś...
miłego dnia!!!
:happy::happy::happy:
 
reklama
Ruda
fotki robię w kilku programach teraz
w art rage'u..w paint shop photo prox2,photoshop jakiś tam...zapomniałam :-D gimp...
najwiecej w tym 2gim
:happy:

hahah no ja chudzuitka...sporo za chudziutka ...myślalam e mi po 2giej ciąży choć z 5 kg zostanie a tu nic....ważę ile ważyłam przed ciazą:wściekła/y:i walczę do tego z rozciągniętą skórą jeszcze :zawstydzona/y::-:)wściekła/y:po pierwszym dziecku nie mialam takich problemów ;-)starość nie radość :-D:-D:-D

no zmykam....trzeba obiadek machnąć,papapaapap
 
Ruda
fotki robię w kilku programach teraz
w art rage'u..w paint shop photo prox2,photoshop jakiś tam...zapomniałam :-D gimp...
najwiecej w tym 2gim
:happy:

hahah no ja chudzuitka...sporo za chudziutka ...myślalam e mi po 2giej ciąży choć z 5 kg zostanie a tu nic....ważę ile ważyłam przed ciazą:wściekła/y:i walczę do tego z rozciągniętą skórą jeszcze :zawstydzona/y::-:)wściekła/y:po pierwszym dziecku nie mialam takich problemów ;-)starość nie radość :-D:-D:-D

no zmykam....trzeba obiadek machnąć,papapaapap

no sporo tych programików używasz szkoda że mozna tylko pobrać wersje trial na 30 dni - chyba że znasz miejsce z którego można pobrać któryś z tych programów w wersji free :-)
 
netgirl
ja mojej malej daję do picia zwykłą wodę tylko przefiltrowaną przez filtra typu Anna Britty i jest ok...
:happy::happy::happy:

nieprzegotowana:confused::confused::szok:, czy cos zle zrozumialam:baffled:

no i sliczna ta Twoja Niteczka:-)

ja wpadam sie przywitac popoludniem:-)
u nas 1/3 dzieci chora;-), wiec mam juz 2 niemowlaki:-D i mniej czasu na BB:sorry2:
ale czytam i wiem co sie dzieje;-)
 
ufff gorąco dziś... dopiero dopełzłyśmy do domu, bioderka u małej ok i juz nie trzeba kontrolowac :-) ciesze sie z tego bardzo bardzo :-)
Anekha - ja próbowałam kilka razy otwierac filmik i mi sie nie otwiera :dry: każe czekać a ja czekam czekam i nic :sorry2:
Lady - co cie dzis tak mało :confused:
 
no ja wlasnie nie wiem kiedy eksmitowac... bo w sumie mam bardzo lekki sen i kazdy jej ruch slysze.. a jak bedzie w drugim pokoju no to juz tak "dalej" a maz to najchetniej zeby ona w jednym lozku z nami spala ale co to to nie.. wiec bedzie sie stawial na eksmisje z naszej sypialni:-D

a wode dalam jej to pierwszy raz sie tak zdziwila, pociagnela troche i tak sie krzywila ze poplakac sie mozna byloo ze smiechu jakby mowila"co to w ogole jest, co to ma byc, co ona mi daje , toc to bez smaku, gdzie moje mleczko??":-D
ale juz za 3 razem wypila troszke bez wykrzywiania buzki..

to jakas epidemia chyba u was jest... bo co nie czytam t okazde chore..
 
Witam

Ja już 2 dzień pracy mam za sobą, jest OK
Nie myślę o dziecku tylko pracuję intensywnie bo na 3/4 etatu a robię to samo co na cały. Filip jest boski, babcia zachwycona, nie chce kaszki to dostaje słoiczki i jest dobrze a i ja mam lepszy nastrój, bo nie jestem tak zmęczona i znużona domem i dzieckiem.
Narazie kończę, popiszę jeszcze ale nie teraz
 
reklama
Witam

Guglag podziwiam..ja nie dam rady psychicznie... jestem tak mocno związana z córcią..że szok!! Ona z reszta też...juz rycze jak myślę o tym...buuuu

Renia kiedy wprowadzasz jedzonko? W 6 czy po 6?
 
Do góry