reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
ŁYSA ADA nie oglądała filmu ale bawiła się ze swoim strażakiem Samem;-) :-)

mnie wkurza czesanie tych kłaków i czekam na rychłe wypadnięcie będę interesująco wyglądać :tak:
a co wy śpicie wstawać mały kima ze starym i niech kimają ja se spokojnie kawe walnę
 
ja juz wstalam

maly tez juz nie spi nawija do karuzeli
Renia wczoraj zapomnialam ci dobranoc powiedziec za to dzis ci powiem 2 razy:-)

O prosze Ada jakie zajecie miala wczoraj wieczorem ...zabawe ze strazakim:-D

dobra pierdu pierdu a kawa sie sama nie zrobi;-)
 
Hejka,
włosy mi lecą jak głupie, myśle ze tez łysa będe jak ten proces sie nie zatrzyma :(
jakieś wit niby biore ale często zapominam sobie zapodać.

@mam od tygodnia :( pirwszy moze być tak długi? Kurde nie znam sie, kobity co miały już dajcie znać

Aga ja do dentysty tez musze sie udać, na generalny przegląd, i wydaje mi sie ze duzo biedniejsza bede po przglądzie.

Na wyprzedazy poszlec wczoraj chciałam ale mi nie wyszło:wściekła/y:

Dziecko moje juz spokojnie długo nie poleży tylko na ręce i ręce woła, a wieczorem plecy mi tak sie daja we znaki...

Pozdrawiam
 
asia u mnie tez sie ciagnela@ przez tydzien...skomczyla sie, minelo 2 tyg i znowu dostalam... :-Dpotok rwacy szkoda gadac;-)
teraz juz lece na tabsach wiec powinno byc oki;-)
 
Den dobry :-)
Asiu - ja to w końcu nie wiem czy to u mnie była @, wczoraj bylam u ginki i jak jej powiedzialam co i jak to sama nie zczaiła co to w końcu było :-D
Kasia - mi ginka przepisała jakies Cartazete to mam spokój przynajmniej ze "sfinksowaniem" :-D:-D
poza tym u mnie nie wiedze jakiś większych zmian z włosami, na szczotce troche jest ale chyba mi tak nie wypadają jak wam, zreszta i tak nie mam ich dużo więc jakby zaczęły wypadać to dołącze do łysolków :-p
ile czasu może znikać ta "kaszka" tzn te krosteczki, bo odstawiłam 3 dni temu sztuczne mleko i czekam no i może ciut lepiej ale nadal skóra Natalki sucha i pokryta tym świństwem :baffled: Masiu, Kachurku wy dokarmiacie swoje szkraby, jakie mleko zapodajecie? Bo przeczytałam że nie podawać tego sztucznego nawet HA jezeli jest stwierdzona alergia na mleko krowie :dry: tylko że trzeba mleko zastępcze czy coś w tym stylu a to na recepte...
no i odkąd nie dokarmiam to mała je co 2-2,5 godziny, nawet w nocy :no: nie uśmiecha mi sie to bo nawet dłużej siedzi przy cycku i sie wierci :dry:
 
Iwonka jezeli to wysypka po mleku to za jakis czas zacznie sie uszyc..bedziesz wtedy wiedziala na 100% ze nie toleruje mleka ( nie wiem czym jak dokarmialas?)...jezeli zacznie jej sie to luszczyc to musisz to natluszczac i ladnie zejdzie ale na to potrzeba czasu...
jak chcesz ja dokarmiac to najbezpieczniej bedzie dokarmiac ja beilonem pepti ;-)bez recepty 22 zl a na recepte 50% mniej;-)
kazde mleko z pudelka czy puszki jest mlekiem zastepczym:-D
 
reklama
Dobry dzień.
Odprawiłam chłopaków na spacer i mogę odsapnąć. Noc już w miarę przespana. Syropek działa.
Iwonko ja ci chyba nie pomogę bo Leoś na razie jest na Bebilonie Nenatal (dla wcześniaków, bo jak był na zwykłej jedynce to słabo przybierał na wadze) ale myślę, że jak pójdziesz do pediatry, albo do apteki i spytasz farmaceuty to ci doradzą, ba okazuje się, że często farmaceuci w aptekach mają lepszą wiedzę o mlekach itp. niż pediatrzy, farmaceuci mają dokładnie przerobione mleczka:tak: szczególnie ci młodzi.
No i coś jest nie tak jeśli mała domaga się papu tak często:sorry2:

o włosach mi nie wspominajcie, ani o zębach, bo jak tak dalej pójdzie będę łysa i szczerbata i w tedy W. nie będzie chciał mnie na żonę :-:)baffled::nerd: Pocieszam się, że jeszcze ze 4tygodnie i moje włosy powinny się powstrzymać od wypadania.
Ta włosy, zęby i nie duże ale powychodziły pryszcze:baffled::nerd: jeżu kto we mnie siedzi. Leonek był dla mamusi milszy.
 
Do góry