reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Hejka,
u nas niestety nie ciekawa nocka. Helka na katraek:baffled::baffled::baffled:, daje cebion, wapno oraz do noska jakieś pskianko
Leakarka osłuchała i mówi ze wszysko ok, tylko katar ją męczy...

Macie jeszcze jakiś domowe sposoby na pokonanie katarku?
 
Dobry dzień.
Puki stoję to się przywitam.
Leoś na szczęście grzecznie przespał nockę. Ale mnie co chwila nosi do toalety. I żeby było śmieszniej ciągle chce mi się pić. Jak zacznę pić wodę to czasem całą butelkę na raz bym wypiła. I mam pierwsze zachcianki:tak::-) lody. Mogę je jeść i jeść.

Asiu może to alergia?? Pyłki albo coś? Lekarka nic nie mówiła na ten temat?

mykam na chwilę bo W. pojechał coś załatwić w mieście a Leo mówi, że mam zmienić mu płytę:-)
 
witam się i ja

Podczytuję Was ale po pierwsze brak werwy do pisania po drugie brak czasu.
Ganiamy z wykańczaniem domu a to farby a to kominek a to cos tam i po prostu wciąż w biegu.

Iwonko ja wstepnie proponuję spotkać się we wtorek, jeszcze w poniedziałek się zmówimy co jak, bo potem już niestety zostana mi 2 dni i do roboty 1 sierpnia- jejkuś co to będzie:-):-)
Za nami nocka super, Jeremi zjadł o 21 i obudził się o 6. A starzy pobaraszkowali i pospali:-):-)

Co do @ to ja miałam już 2 razy i pierwszy raz 9 dni a drugi 11. Mam nadzieję że mi się to wyreguluje bo masakra.

Jeremi kicha mi czasami ale tak nie daję Mu żadnych kropelek tylko nosek czyszczę daję codziennie cebion i biogaia i tylko to.

Co do wypadania włosów to trochę mi lecą ale ja mimo krótkich mam gęste więc nie widać braków.A zęby muszę porobić ale zebrać się nie mogę mam chyba ze 4 dziurki więc pora je zaborowac;):-)

No więcej nie pamiętam co chciałam napisać może się przypomni to się odezwę

milego dnia
 
Hej
An - mi pasuje :tak: ja nie mam jakoś werwy iść do stomatologa :sorry2: współczuję 4 dziurek ;-)
Asiu - a to duży katarek? Natalka też kicha, zasem coś tam słychać w nosku, jak jest mocniej to wpsikujemy tylko wode morską i nic wiecej :nerd: A jak ty sie pieszesz na spotkanko?
Aga - no ja raz daje butle ale może zapodam dwa, bylam u pediatry too mi przepisała bebilon pepti, zobaczymy jak po tym mleczku bedzie ze skórą małej
Masiu - ja to bym zjadła lody :-p zaraz sie zaczną ogórki kiszone i czekolada hihi :-) dobrze że Leoś grzeczny ;-)
 
Aha i mam pytanie, dajecie maluszkom oglądać telewizje? bo ja odkąd kupiłam 42 cale telewizor to mała wpatrzona w niego i puszczam jej bajeczki i pioseneczki to sobie tańcuje i guga :laugh2:
 
czesc laseczki,
Masiu jak zdrówko?????
Witaj lucky, ale masz super trójcę!!!
u nas ok, Hanka przesypia całe nocki i czasem to nawet zapomni obudzic się na karmienie, a ja wtedy mam cycuchy!!!!!! kosmos, zasypia o 21.30 i śpi do 7-8!!!!!!!!!i z tego powodu jestem bardzo HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-)
życzę każdej mamusi takiego dziecka!!! konczę kochane, bo slonko świeci, więc zrywamy się na spacer,Masiu ucałuj brzuszek od cioteczki!!!
 
reklama
Lene - to gratuluje susełka :tak:, ile ja bym dała żeby moja niunia przespała chociaż pół nocy... a to 2 budzenia a od 5 to już snu nie ma :baffled: i tak dzień w dzień, kiedy dzieci przesypiają noce?:confused:
 
Do góry