reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Dziendoberek:-)

Moja starszyzna ma wkoncu wakacje:-), a co by dobrze je zaczac to mama im zalatwila rozrywkowa wizyte u dentysty na jutro;-).....obaczymy:-p

Cieciunio marudny:-(, ma lekki katarek:sorry2: i sie wnerwia:dry:, no i te szkliste oczka:-(.....

mykam bo z nim na reku ciezko sie pisze:sorry2:
 
reklama
SIE WITNE

a co tu tak pusciutko gdzie nasze rozpisane kwietniowe mamy
Ada, Renia,Masia,Sila, Iwonka,Maja, asiakow, aga,An , lucky,jak kogos pominelam to nie specjalnie........starosc mnie dopada :-Da to sa pierwsze oznaki.:-D

u nas wszystko oki

dziewczyny wlosy wam wypadaja .. czy tylko mi?? ja wypadaja to co lykacie??? czy wogole cos lykacie czy poprostu czekacie az wypadna i juz.........:-D

se ide pa
 
Kasiu mnie w tym tygodniu zaczęły super wyłazić. Witamin jeszcze nie kupiłam ale na pewno będę wcierać ampułki KLORANE bo one zawsze mi pomagały. Co gorsza lecą mi również żeby bbbuuu
 
SIE WITNE

a co tu tak pusciutko gdzie nasze rozpisane kwietniowe mamy
Ada, Renia,Masia,Sila, Iwonka,Maja, asiakow, aga,An , lucky,jak kogos pominelam to nie specjalnie........starosc mnie dopada :-Da to sa pierwsze oznaki.:-D

u nas wszystko oki

dziewczyny wlosy wam wypadaja .. czy tylko mi?? ja wypadaja to co lykacie??? czy wogole cos lykacie czy poprostu czekacie az wypadna i juz.........:-D

se ide pa

widze ze Cie tez dopadlo:-p, mi sie sypia:dry:, ale nic nie biore bo tez nie wiem co:baffled:, no jedynie witamine H zazywam regularnie;-):-D
Adus dzieki zdrowko sie przyda:-).....narazie nie chce zapeszac ale sie nic nie pogarsza a nawet lepiej zasnal niz wczoraj:sorry2:, wiec mam nadzieje ze swinstwo se pojdzie:-p
£ysa Ada:nerd: to musialoby byc ciekawe:-p;-)
Ide se pobuszowac po BB jak nikt sie nie zjawi to ide nyny-









 
ja jestem

a gdzie lysa Ada???? pewnie film na dvd oglada plecami do telepatora:-D:-D:-D

Renia wit H to ja tez se lykam ... no moze nie tak regularnie jak Ty ale w ostatnim czasie dosc czesto...........i jakos mi nie pomaga:-D
 
reklama
Do góry